FK Blansko
1:1 (0:1)
SK Bystřice n.Pernštejnem
Pátek 04.09.2015, 17:00 • stadion na Údolní, Blansko • Divize skupina D

Utkání končí remízou 1:1. Domácí prohrávali po brance Víchy z 19. minuty. Ve druhém poločase hosté dohrávali o deseti, když byl vyloučen Illek. Za domácí vyrovnával po rohu Švancary P. Fousek. Z Blanska se loučíme a těšíme se v sobotu 19. září při utkání se Sokolem Tasovice napočtenou. (18:54:23)

90

90
    Centr Chlada hostující obrana odvrátila.

87
    Další závar v hostující vápně. Po střele F. Fouska rozehrál Švancara rohový kop a hosté zablokovali opakovanou střelu Kuglera.

86
    Po následné standardce Švancary chytá Trávníček hlavičku Ullmanna.

85
    Za faul na uvolňujícího se Ullmanna vidí žlutou kartu Vícha.

83
    Blansko právě vstřelilo branku!
    Domácí se konečně dočkali. Po rohovém kopu Švancary se hlavou prosazuje Přemysl Fousek – 1:1!

82
    Kugler hasil nebezpečný útok hostů taktickým faulem, za který vidí žlutou kartu.

77
    Domácí mohli jít do slibného brejku, ale Trtílek na míč těsně nedosáhl.

74
    Na centr Švancary z ostrého úhlu si naskočil na zadní tyči Trtílek, Trávníček si s hlavičkou domácího forvarda s námahou poradil.

70
    Za stažení P. Fouska vidí druhou žlutou kartu a vzápětí červenou hostující Illek.

69
    Hosté střídají, Adamce nahrazuje Marek Svoboda.

68
    Domácí střídají, místo Jarůška jde na hrací plochu Ullmann.

67
    Po rohu Švancary a prodloužení Müllera brankář hostů uzmul míč z hlavy P. Fouska.

65
    Chlad vypálil z dobrých 25 metrů, jeho projektyl Trávníček s vypětím všech sil vytáhl mimo tři tyče. Následný roh Švancary domácí v ohrožení soupeřovy branky nepřetavili.