Kladno – Jihlava 3:1 (kon.) | Ústí n/L – Motor ČB 2:3 (po pr.) | Šumperk – Litoměřice 2:5 (kon.)
Přerov – Havířov 3:2 (kon.) | Benátky n/J – Most 4:2 (kon.) | Slavia – Kadaň 3:2 (2:1 po s.n.)
Prostějov – Třebíč 4:1 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
2:5 (1:0, 1:2, 0:3)
HC Stadion Litoměřice
Sobota 19.09.2015, 17:00Chance liga • 5. kolo

Hosté se ve třetí třetině dostali rychle do dvoubrankového vedení díky dvěma slepeným gólům v třiačtyřicáté minutě. V padesáté minutě potom ještě přidali jednu branku a upravili tak konečný stav utkání na 2:5. (19:30:17)

59:38
    Puk mezi diváky, vhazuje se v obranném pásmu Litoměřic.

59:11
    Bruncova střela byla nepřesná, letěla vysoko nad hostující bránu.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:50
    Milfait přistrčil puk do jízdy Fořtovi, ten se následně dokázal dostat i do zakončení. To skončila na betonech Pavelky.

57:31
    Ondráček střelou tahem vůbec neohrozil Filipa Šindeláře.

56:42
    Berger ujížděl směrem k domácí bráně, to mu ale znemožnil Tomáš Drtil, který jej dokázal obrat o kotouč.

56:00
    Kautova střela vyslána ihned po buly končí na hrudi maskovaného může.

55:46
    Puk v hloučku těl za bránou Pavelky, rozhodčí hru přerušuje a nakazuje vhazování po levici hostujícího gólmana.

54:52
    Zakázané uvolnění Litoměřic. Vhazuje se po pravici Pavelky.

54:44
    Látalova střela tahem z modré míjí hostující klec.

53:55
    Půhoný vyprášil Pavelkovu lapačku.

52:36
    Kňazev dokázal obelstít jednoho z hostujících hráčů, na druhého si však už nepřišel a byl tvrdě naražen na mantinel. Nyní se těžce zvedá z ledu a odjíždí střídat.

52:10
    Ondřej Kopta střílel tahem, domácí gólman má puk ve své lapačce.

51:39
    Švagrovský poslal puk na Doležala do prostoru mezi kruhy, tam byl hostující hráč zcela osamocen, ale jeho střela byla velmi nepřesná.

51:10
    Střela z modré v podání Krátošky končí v lapačce domácího gólmana.
    Ondřej KOPTA - 2:5

49:46
    Litoměřice právě vstřelily branku!
    Sedlák se napřahoval na modré ke střele, ježe trefil pouze před sebou postaveného Ondráčka, který tak ujížděl spolu s ONDŘEJEM KOPTOU do přečíslení dva na jednoho. Druhý jmenovaný pak dokázal dorazit puk do sítě Filipa Šindeláře. Asistence: Martin Ondráček.

Kateřina Glogarová

Matěj Langer

Branky a nahrávky: 14. Haas (Drtil), 24. Bažant (Vrdlovec, Fořt) – 24. Martin Procházka (Kalla), 38. Plášil (Švagrovský, Doležal), 43. Kalla (Krstev), 43. Ondráček (Kopta), 50. Kopta (Ondráček)

DRACI PARS ŠUMPERK: Šindelář (Zelenka) – Bažant, Sedlák, Zdráhal, Drtil, Petira, Prokop, Gewiese, Látal – Milfait, Vrdlovec, Fořt – Kaut, Voženílek, Půhoný – Haas, Plášek, Šimun – Brunec, Kňazev, Půlpán
    HC Stadion Litoměřice: Pavelka (Král) – Piegl, Krstev, Plášil, Šulc, Vašíček, Pavlas, Mikliš – Martin Procházka, Valášek, Kalla – Berger, Švagrovský, Doležal – Kopta, Nedvídek, Ondráček – Krátoška, Racek, Michal Procházka

Rozhodčí: Fiala – Adamec, Poruba.