Benátky n/J – Přerov 5:1 (kon.) | Třebíč – Havířov 2:4 (kon.) | Most – Jihlava 5:6 (0:2 po s.n.)
Kladno – Motor ČB 3:4 (po pr.) | Prostějov – Šumperk 3:4 (po pr.) | Slavia – Ústí n/L 7:1 (kon.)
Kadaň – Litoměřice 2:1 (kon.)
Rytíři Kladno
3:4 (3:2, 0:0, 0:1 - 0:1)
Banes Motor České Budějovice
Středa 07.10.2015, 18:00 • ČEZ stadion, Kladno • Chance liga • 11. kolo

Nastavení mělo opravdu krátkého trvání. Josef Straka dokázal využít přesilovou hru po faulu Brendona Nashe. Hosté tak berou dva body! (20:36:18)

60:23 Josef STRAKA - 3:4
    Utkání můžete sledovat živě zde.

60:23
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Je rozhodnuto. Nouzovu ránu Mensator ještě dokázal vyrazit, ale u tyčky byl připraven JOSEF STRAKA, který dorazil do prázdné branky. Asistence: Michal Heřman, Tomáš Nouza.

60:01

Napínavé utkání nakonec končí remízou po šedesáti minutách. Hosté ale budou prodloužení dohrávat ještě minutu a půl v početní převaze.

60:00

59:29
    Brendon Nash (KLA) udělal strašlivou chybu ve vlastním pásmu a poté si pomohl faulem. Dvě minuty za hákování.

59:09
    Kotouč na budějovické střídačce po zásahu Kladenských.

58:40
    Bohunický vyhodil přes všechny čáry v domnění, že Žálčík přebruslí beka. Repe byl ale přeci jen rychlejší.

57:45
    Po sérii nepřesností vypálil Redlich. Bláha lapačkou vyrazil do sítě nad bránou.

56:14
    Žálčík se dostal k bekhendovému pokusu. Od hattricku jej ale pár čísel přeci jen dělilo.

56:02
    Nepřesná rozehrávka Jihočechů končí zakázaným uvolněním.

55:24

55:16
    Rudovský dostal nabito k mantinelu, ale před Bláhou byl prostor dokonale vyčištěný. Hostující brankář přerušil hru.

54:46
    Kladno sice pásmo drží, ale honí kotouč po mantinelu.

54:16
    Kladno už má k dispozici klasickou početní výhodu. Na ledě teď zůstává ležet Bohunický. Dostal totiž hokejkou do hlavy, ovšem v tu chvíli už ležel na ledě, zatímco puk byl někde pod ním, takže se vylučovat nebude.

53:39
    Heřman vypíchl nahrávku Nashe a vyhodil.

53:24
    David Kuchejda (CEB) dostává sporné dvě minuty za podražení. Rytíři si vyžádali oddechový čas.

Michal Sobotka

Branky a nahrávky: 9. Gutwald (Kindl, Dalecký), 10. Nash (Rudovský, Stach), 12. Stach (Rudovský) – 13. Nouza (Straka, Vráblík), 17. Žálčík (Rob, Suchánek), 53. Žálčík (Rob, Žovinec), 61. Straka (Heřman, Nouza)

Rytíři Kladno: Mensator – Nash, Kolářík, Repe, Kehar, Zajíc, Gutwald – Dvořáček, Skuhravý, Horna – Rudovský, Stach, Bílek – Dalecký, Kindl, Redlich – Čurda, Šilhavý.
    Banes Motor České Budějovice: Gába (12. Bláha) – Mucha, Zíb, Suchánek, Vráblík, Bohunický, Žovinec, Kolmann – Kuchejda, Pajič, Babka – Nouza, Straka, Heřman – Žálčík, Rob, Švihálek – Guman, Prokeš, Přibyl.

Rozhodčí: Jílek – Krátký, Svoboda