Motor ČB – Benátky n/J 4:1 (kon.) | Kladno – Prostějov 5:2 (kon.) | Přerov – Slavia 5:2 (kon.)
Šumperk – Kadaň 3:1 (kon.) | Ústí n/L – Třebíč 5:0 (kon.) | Litoměřice – Most 2:0 (kon.)
Havířov – Jihlava 1:4 (kon.)
Banes Motor České Budějovice
4:1 (2:0, 0:0, 2:1)
HC Benátky nad Jizerou
Středa 25.11.2015, 17:30 • Budvar aréna • Chance liga • 26. kolo

Motor po zásluze získává tři body po výhře 4:1 nad hostujícími Benátkami nad Jizerou. To je ode mě vše, já se s vámi loučím a přeji hezký zbytek dne. (19:52:24)

59:00
    Icing Motoru. Zbývá poslední minuta do konce utkání.

58:25
    5/5

57:45
    Dnes zřejmě zůstanou všechny tři bod pod Černou věží. Benátky již dnes nevypadají, že by něco s výsledkem utkání udělaly.

56:54
    V dobré pozici vychytal Pabišku domácí brankář.

56:25
    Michal Švihálek (CEB) dostává dvě minuty za podražení.

55:24
    Domácí brankář je dnes ve formě. Nyní kryl střelu Dominika Hrníčka.

54:24
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Jakub Babka předložil puk před branku DAVIDU KUCHEJDOVI a domácí dříč znovu vydoloval další branku. Asistence: Jakub Babka.

53:27
    Svěřenci Jiřího Čelanského tlačí na soupeře. Gába znovu zasahuje.

52:26
    Znovu v akci lapačka Davida Gába. Nyní se předvedla po střele Vojtěcha Havlase.

52:10
    Odražený kotouč od zadního mantinelu raději Lukáš přikryl do své lapačky. Komerční přestávka.

51:39
    Suchánek nerozehrál dobře a vyhodil kotouč na icing.

50:55
    Benátky právě vstřelily branku!
    Střela od modré se dostala k úplně volnému JANU PLODKOVI, který si přehodil puk na bekhend a pohotově snížil. Asistence: Jiří Kurka, Dominik Lakatoš.

50:10
    Krásnou akci Dušana Žovince v oslabení dokonal DAVID KUCHEJDA! Po parádní obhazovačce a následném bekhendovém zakončení se puk odrazil k domácímu bojovníkovi, který doslova prodral puk za Lukáše. Asistence: Dušan Žovinec.

49:28
    Pajič ihned osvobozuje svůj tým. Benátky se musí dostat zpět do pásma.

49:11
    Tomáš Nouza (CEB) dostává dvě minuty za podražení. Středočeši mají možnost zdramatizovat utkání.

48:12
    Benátečtí se sami vyhnali z útočného pásma. Další útok musejí rozjet až od své branky.

47:29
    Po buly pálil Babka, Lukáš chytá touš do lapačky.

Filip Kortus

Branky a nahrávky: 1. Heřman (Straka, Suchánek), 19. Straka (Nouza, Heřman), 51. Kuchejda (Žovinec), 55. Kuchejda (Babka) – 51. Plodek (Kurka, Lakatoš)

Banes Motor České Budějovice: Gába (Bláha) – Kolmann, Kříž, Suchánek, Vráblík, Bohunický, Žovinec, Zíb – Žálčík, Pajič, Květoň – Nouza, Straka, Heřman – Kuchejda, Mikyska, Švihálek – Guman, Rob, Babka.
    HC Benátky nad Jizerou: Lukáš (Sejpal) – Kurka, Čermák, Jandejsek, Pabiška, Hubáček, Ulrych, Trška – Dlouhý, Lakatoš, Jonák – Ordoš, Plodek, Špaček – Kuťák, Volf, Hrníčko – Huňa, Havlas, Paločko.

Rozhodčí: Schmejkal – Reich, Mekys