Blansko – Tasovice 2:2 (kon.)
FK Blansko
2:2 (2:0)
TJ Sokol Tasovice
Sobota 19.09.2015, 16:00 • stadion na Údolní, Blansko • Divize skupina D • 7. kolo

Zápas dvou rozdílných poločasů končí zaslouženou dělbou bodů. Blansku zařídil poločasové vedení 2:0 Petr Švancara. Po změně stran domácí ve druhé části poločasu přenechali otěže utkání hostům, kteří po brankách Petra Horáčka a Miroslava Paula srovnali stav utkání na konečných 2:2. Z Blanska se loučíme a těšíme se již následující pátek 25. září od 16:30 při utkání s Havlíčkovým Brodem napočtenou! (20:14:19)

90+3

90+3
    Při poslední šanci hostů dobře proti zakončujícímu Vlkovi zasáhl brankář Juran.

90+1
    Za předchozí faul vidí žlutou kartu domácí Chlad.

90
    Čermák z hranice šestnáctky vysoko přestřeluje domácí branku.

90
    Žlutou kartu obdržel za protesty domácí brankář Juran.

89
    Tasovice právě vstřelily branku!
    Hosté trestají pasivitu domácího mužstva vyrovnávací brankou, když se po centru Kirschnera prosadil střelou na zadní tyči Miroslav Paul – 2:2.

88
    Žlutou kartu obdržel hostující Čermák.

87
    Hosté střídají, Lašáka nahrazuje Vlk.

86
    Při domácím proti útoku poslal Švancara centr na Ullmanna, který se ke střele nedostal.

82
    Za faul uviděl žlutou kartu Švancara.

80
    Domácí střídají naposledy, zraněného Trtílka nahrazuje Chlad.

80
    Trtílek bude ze hřiště odnesen na nosítkách. Mezi tím se již do hry vrátil Švancara.

78
    za nevybíravý zákrok na Trtílka je žlutou kartou potrestán Hrazdílek.

77
    Střelec dvou domácích branek odchází za autovou čáru.

76
    Po nevybíravém zákroku Mičky zůstává na zemi Švancara. A na hřišti je již domácí masér Malits.

75
    Na druhé straně po centru Buly mířil mimo tři tyče Paul.

75
    Po spolupráci Kratochvíla a Švancary přišel centr z kopečky domácího forvarda, ke kterému se nedostal Ullmann.