Helas Brno – Kladno 5:1 (kon.) | Slavia – Vysoké Mýto 3:3 (kon.) | Rádio Krokodýl Brno – Česká Lípa 7:2 (kon.)
Interobal Plzeň – Tango Brno 3:5 (kon.)
SK Slavia Praha
3:3 (1:3)
1.FC Nejzbach Vysoké Mýto
Pátek 25.09.2015, 20:001. Futsal liga • 2. kolo

Já se s Vámi loučím, u dalších textových přenosů na počtenou! (21:41:34)

Je konec! Utkání nakonec končí pro oba týmy zaslouženou remízou 3:3. Druhý poločas byl jednoznačně v režii Slavie, té však scházela větší přesnost při střílení a proto svítil na tabuli ještě v 39. minutě stav 1:3. Pak však přišla chvíle dvojice Salák – Míča, která dokázala během jedné minuty srovnat stav na konečných 3:3.

40. Michal SALÁK - 3:3

40
    Slavia právě vstřelila branku!

Neskutečné!! Pouhých 5 vteřin před koncem Slavia vyrovnává! I tento gol zařídila dvojice MICHAL SALÁK – Ondřej Míča. Druhý jmenovaný centroval před bránu, kde stál připravený Michal Salák, který už neměl problém dopravit hlavičkou míč do prázdné brány – 3:3. Asistence: Ondřej Míča

40
    Novotného střela zblokována.

40
    23 vteřin do konce, Slavia se tlačí za vyrovnáním!
    39. Michal SALÁK - 2:3

39

Teď už však ani Gerčák nedokázal zabránit golu! Perfektní kombinace Slavie, kterou do prázdné brány zakončoval MICHAL SALÁK – 2:3. Asistence: Ondřej Míča.

39
    Gerčák vytáhl další neskutečný zákrok proti střele Homoly z bezprostřední blízkosti!

38
    Slavia opět zkouší hru bez brankáře.

38
    Oddechový čas pro domácí.

38
    Gerčákova hlavička jen těsně míjí odkrytou slávistickou klec!

37
    Antonín Novotný zkusil vypálit, jeho projektil však nezamířil mezi tři tyče.

36
    Hra nabrala neuvěřitelný spád, oba dva týmy se snaží o vstřelení branky.

35
    Teď naopak Nejzbach s pěti hráči v poli!

35
    Na hřišti je teď jenom jeden tým a to Slavie, té se však nedaří vstřelit branka.

35
    Slavia s pěti hráči v poli!
    34. Brankář Gerčák (Vysoké Mýto) podržel svůj tým skvělým zákrokem a následná dorážka zamířila mimo.

Martin Boček

Branky: 15. Hrdina (Salák), 39. Salák (Míča), 40. Salák (Míča) – 8. Vladyka (Vágner), 13. Sklenář (Vladyka), 19. Vágner (Sklenář)

Karty:   20. Homola (SLA), 21. Salák (SLA), 34. Míča (SLA) – 30. Sklenář (VMY)

SK Slavia Praha: Vahala (Rosman) – Míča, Lištván, Homola, Žampa, Matějka, Brychta, A.Novotný, Hrdina, Borkovec, Salák, Vejvoda, P.Novotný
    1.FC Nejzbach Vysoké Mýto: Gerčák (Simon) – Jeníček, Munzberger, Semerád, Vladyka, Sklenář, Šabata, Merkl, Michalec, Formánek, Vágner

Rozhodčí: Jiří Lasch, Jan Kresta