SK Karviná – Nový Jičín 2:5 (kon.) | Řisuty – Písek 1:4 (kon.) | Nymburk – Vrchlabí 2:3 (kon.)
Poruba 2011 – Technika Brno 1:3 (kon.) | Kopřivnice – SHK Hodonín 2:9 (kon.) | Břeclav – Opava 4:3 (kon.)
Val. Meziříčí – Mor. Budějovice 3:5 (kon.) | Kolín – Trutnov 4:2 (kon.) | Klatovy – Jablonec n/N 4:3 (kon.)
Bílina – Sokolov 8:3 (kon.) | Jindř. Hradec – Pelhřimov 3:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Klášterec nO 6:3 (kon.)
Děčín – Žďár n/S 3:2 (po pr.) | Tábor – Kobra 4:1 (kon.) | Frýdek-M. – Vsetín 3:0 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
6:3 (2:2, 1:1, 3:0)
HC Tygři Klášterec nad Ohří
Sobota 26.09.2015, 18:00 • Zimní stadion Kotlina • 2. liga skupina Západ • 4. kolo

Tímto se s vámi loučím a přeji příjemný prodloužený víkend. U dalších onlajnů se těším na počtenou. (20:19:25)

Do závěrečné části hry se vstupovalo za nerozhodné stavu. Misky vah se nakonec poměrně jednoznačně naklopily na domácí stranu, když brzy prosadil Patrik Přidal. Následně ještě svoji troškou do mlýna přispěl Jevgenij Kondratěv a vítězství Havlíčkova Brodu potvrdil trefou do prázdné brány Kirill Vlasov. Domácí tak poprvé v soutěži vyhráli před svými fanoušky.

59:37
    Utkání se za potlesku domácího kotle dohrává, Jan Kaššák ale musel předvést ještě jeden zákrok lapačkou.

58:59
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! Bruslaři v útočném pásmu dokázali kotouč vybojovat na své hole, Jevgenij Kondratěv přihrál KIRILLU VLASOVOVI, jenž bezpečně trefil prázdnou bránu hostů! Asistence: Jevgenij Kondratěv, Tomáš Ludvík.

58:53
    Kirill Vlasov ve středním pásmu mířil na bránu, jeho pokus byl ale zablokovaný.

58:18
    Igor Loginovskij se zmocnil puku a chtěl ho poslat do středního pásma, jeho oblouček byl však příliš dlouhý a je z toho zakázané uvolnění.

57:54
    Klášterec hraje bez brankáře se šesti hráči v poli a kombinuje v útočném pásmu, ke střele se ale zatím nedostal!

57:41
    Hostující tým se vyžádal oddechový čas a zkusí s průběhem zápasu ještě něco udělat. Vhazovat se bude po pravici Lukáše Dusíka!

57:41
    Další parádní zákrok předvedl Jan Kaššák, následně se Klášterec dostal do protiútoku. Úspěšný zákrok si ale připsal také Lukáš Dusík, jenž vyrazil puk do ochranné sítě.

56:39
    Bruslaři se ocitli v další dobré šanci, Jan Kaššák už ležel ve svém brankovišti na zádech, puk se za jeho záda ale nedostal.

56:16

56:04
    Kirill Vlasov obdržel perfektní přihrávku a ve vlastním oslabení se hnal sám na brankáře, Jana Kaššáka ale nedokázal prostřelit!

55:35
    Černý puk gumy vyletěl do hlediště, mužstva se staví k buly ve středním pásmu.

55:15
    Lukáš Endál sbírá cenné vteřinky v útočném pásmu, hostům se jej nedaří odstavit od kotouče.

54:38
    Nahození Klášterce sebral Miroslav Duben, posunul puk na Miroslava Třetinu, jenž odpálil puk přes všechny čáry.

54:21
    A brání se úspěšně. Bruslaři vyhráli vhazování a Miroslav Duben poslal puk ven ze svého pásma.

54:16
    Petr Kuchta (HBR) je vyloučen na 2 minuty za sekání a domácí se teď budou bránit.

53:59
    Hostující gólman má puk ve své moci po střele Havlíčkova Brodu z pravé strany.

Milan Sochor

Branky a nahrávky: 3. Endál (Duben, Třetina), 8. Třetina (Endál), 35. Vlasov (Kondratěv), 46. Přidal (Kuchta), 50. Kondratěv (Vlasov), 59. Vlasov (Kondratěv, Ludvík) – 16. Deveri, 19. Hammerbauer (Jáchym, Huňady), 25. Huňady

BK Havlíčkův Brod: Dusík (Zvolánek) – Vala, Duben "A", Kořínek, Mendl, Loginovskij, Kolda, Pecen – Přidal, Třetina "C", Endál "A" – Chlubna, Kozlík, Kuchta – Kondratěv, Vlasov, Ludvík – Kraučuk, Cejpek, Hlídek
    HC Tygři Klášterec nad Ohří: Kaššák (Kutnar) – Neuman, Žižka, Zicho, Kuncl, Drobný, Toušek – Hrdlička "C", Vrtek, Deveri, Huňady, Jáchym "A", Hammerbauer, Schönauer, Toman, Nguyen "A"

Rozhodčí: Tomáš Veselý – Martin Klouda, David Urubčík