Motor ČB – Most 3:2 (kon.) | Havířov – Kadaň 3:1 (kon.) | Litoměřice – Slavia 2:6 (kon.)
Ústí n/L – Prostějov 2:3 (0:1 po s.n.) | Šumperk – Benátky n/J 2:6 (kon.) | Přerov – Kladno 1:2 (1:2 po s.n.)
Jihlava – Třebíč 2:1 (kon.)
HC Stadion Litoměřice
2:6 (1:3, 0:1, 1:2)
HC Slavia Praha
Sobota 03.10.2015, 17:00 • Kalich Aréna • Chance liga • 10. kolo

Z mé strany je to dnes vše, přeji příjemný zbytek večera. (19:23:22)

Poslední třetina utvrdila ambice sešívaných na vítězství po základní hrací době. Stadion sice ze začátku třetiny vstřelil jeden gól, ale následně dva góly inkasoval. Utkání tak končí za stavu 2:6.

59:48
    Stadion si zahraje ke konci utkání přesilovku. Vyloučen je David Šafránek za vražení na hrazení. 2 minuty.

59:44
    Domácí z posledních sil podnikají ofenzívu.

58:45
    Zbývá něco přes minutu do konce utkání. Slavia se pokouší kombinovat v útočném pásmu, ale spíše už se utkání jen dohrává.

58:21
    Domácí zbytek oslabení odehráli s pukem pod kontrolou.

58:21

56:48
    Michajlov je pod tlakem. Ale zatím si litoměřičtí s tlakem poradili dobře.

Dnešní utkání sleduje 1740 diváků.

56:20
    Stadion bude hrát ve třech. David Švagrovský si odpyká 2 minuty za sekání.

56:11
    Michajlov vykryl výstrojí střelu od modré.

55:24
    Bohumil Jank (LTM) dostává 2 minuty za krosček. Slavia bude hrát přesilovku.

54:48
    Litoměřice měly chvíli puk pod kontrolou, ale v útočném pásmu se toho moc neodehrálo a útočí opět hosté.

54:18
    K mnoho střelám stále nedošlo. Michajlov zatím nebyl nucen zasahovat.

53:38
    Slavia se snaží pokračovat ve svém tlaku, ale zatím si puk hlídají ve středním pásmu.

52:24
    Michal Procházka se zmocnil puku v pásmu hostí při neúspěšné přihrávce. Jeho střelu však zablokovala hůl obránce Slavie.

51:30
    Litoměřice střídají brankaře. Do brány nastupuje Martin Michajlov.

51:30
    Slavia právě vstřelila branku!
    Dlouho trvající tlak hostí nakonec ústí v jejich šestý gól. MILAN HRUŠKA vypálil z modré a trefil Královu lapačku, od které se puk do brány odrazil. Asistence: Miloslav Čermák, Tomáš Doležal.

Daniel Chládek

Branky a nahrávky: 2. Švagrovský (Bílek, Doležal), 42. Nedvídek (Antončík) – 15. Kašpařík (Punčochář), 18. Knot (Doležal J.), 20. Hruška (Čermák), 31. Robinson (Markovič, Knot), 49. Doležal T. (Čermák, Kašpařík), 52. Hruška (Čermák, Doležal T.)

HC Stadion Litoměřice: Král (od 52. Michajlov) – Krstev, Piegl, Plášil, Bílek, Jank, Mikliš, Málek – Procházka Ma., Berger, Rousek – Švagrovský, Valášek, Doležal Z. – Beránek, Nedvídek, Ondráček – Antončík, Racek, Procházka Mi. Trenéři: Kučera, Tvrzník.
    HC Slavia Praha: Hylák (Frodl) – Hruška, Pavlin, Hraško, Punčochář, Kolařík, Knot, Růžička – Robinson, Šafránek, Markovič – Bahenský, Jiránek, Micka – Doležal T., Kašpařík, Čermák – Doležal J., Andres, Nestrašil. Trenér: Hynek.

Rozhodčí: Petružálek – Bosák, Toman