Čeljabinsk – Spartak Moskva 2:1 (po pr.) | Toljatti – Riga 1:2 (2:3 po s.n.) | Jaroslavl – Viťaz 3:1 (kon.)
Nižněkamsk – Petrohrad 3:4 (0:1 po s.n.) | N.Novgorod – Omsk 3:2 (2:0 po s.n.) | Minsk – Barys 6:2 (kon.)
Soči – Dynamo Moskva 4:3 (kon.)
po s.n. (2:3)
Lada Toljatti
1:2 (0:0, 1:1, 0:0 - 0:0)
Dinamo Riga
Pondělí 05.10.2015, 17:00 • Arena Lada (Kapacita: 6 000) • KHL

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (19:44:05)

Československá stopa

Martin Zaťovič (TOG) 0 + 0
    Tomáš Kundrátek (RIG) 0 + 0

Dnešní utkání je za námi. Domácí dnes byli o něco lepším týmem, nakonec však dnešní zápas prohráli po nájezdech a do tabulky si tak připisují pouze jeden bod. Na první branku utkání jsme si museli počkat až do druhé třetiny, když se dokázal prosadit ve 22. minutě Džerinš. Domácí dokázal na konci druhé třetiny srovnat na 1:1 zásluhou Valerije Strelcova. Další branka v normální hrací době nepadla a na řadu tak museli přijít samostatné nájezdy. V samostatných nájezdech se rozhodlo až v 8. sérii, když na 2:3 dával Indrašis, následně Zaťovič neproměnil a hosté se tak mohli radovat z vítězství 2:3 po samostatných nájezdech.

Střely na branku (celkem): 31 – 26
    Vyhrané vhazování (celkem): 17 – 33

V samostatných nájezdech zvítězil tým Dinamo Riga.

Rozhodující nájezd proměnil MIKS INDRAŠIS.

8. série
    2:3
    Zaťovič následně neproměňuje a hosté tak vítězí 2:3 po samostatných nájezdech.

8. série
    2:3
    Indrašis nyní prostřelil Masalskise pod vyrážečkou a hosté tak vedou 2:3.

7. série
    2:2
    Šenfeld nedokázal prostřelit Erikssona střelou k pravé tyči.

7. série
    2:2
    M. Redlihs se dostal s kotoučem do velkého úhlu a Masalskise tak nedokázal překonat.

6. série
    2:2
    Bělousov neprostřelil mezi betony Erikssona.

6. série
    2:2
    Darzinš neprostřelil Masalskise a stav je tak stále 2:2.

5. série
    2:2
    Zaťovič na podruhé nedokázal prostřelit Erikssona.

5. série
    2:2
    Leino se potřetí rozjel proti Masalskisovi, tentokrát ho však nedokázal prostřelit.

4. série
    2:2
    Šenfeld poslal kotouč do pravého horního rohu a stav je tak opět vyrovnaný 2:2.

4. série
    1:2
    Leino i na podruhé prostřelil Masalskise mezi betony a stav je tak 1:2.

3. série
    1:1
    Indrašis neprostřelil Masalskise.

3. série
    1:1
    Bělousov neprostřelil Erikssona backhandem.

2. série
    1:1
    Darzinš přestřelil a stav je tak stále 1:1.

Martin Penker

Branky a nahrávky: 38. V.Strelcov (Vorobjov, Romanov) – 22. Džerinš, rozh. náj. Indrašis