Čeljabinsk – Spartak Moskva 2:1 (po pr.) | Toljatti – Riga 1:2 (2:3 po s.n.) | Jaroslavl – Viťaz 3:1 (kon.)
Nižněkamsk – Petrohrad 3:4 (0:1 po s.n.) | N.Novgorod – Omsk 3:2 (2:0 po s.n.) | Minsk – Barys 6:2 (kon.)
Soči – Dynamo Moskva 4:3 (kon.)
Traktor Čeljabinsk
2:1 (0:1, 1:0, 0:0 - 1:0)
Spartak Moskva
Pondělí 05.10.2015, 16:00 • Yunost Sport Palace • KHL

Tímto se s vámi loučím a budu se na vás těšit u některého z dalších onlajnů. (18:19:08)

Střely na branku: 34:25.

Československá stopa

Martin Růžička (CLJ) (0+0), 4 střely, 18:28 času na ledě

Lukáš Radil (SPM) (0+0), 3 střely, 15:26 času na ledě

Traktor Čeljabinsk vítězí po vyrovnaném utkání v prodloužení. Všemu pomohl Spartak, jenž byl v nastaveném čas pasivní a téměř celou dobu se bránil útokům domácích. Rozhodující branku vsítil kapitán Deron Quint, jenž nachytal Ivannikova. Hostující brankář měl hlavní zásluhu na vyrovnaném stavu v základní hrací době, ale v prodloužení už svůj tým nedokázal podržet.

Deron QUINT - 2:1

62:31
    Čeljabinsk právě vstřelil branku!
    Alexander Rybakov přihrál na vrchol kruhů, kam si sjel DERON QUINT, jehož pokus zamířil mezi betony dosud bezchybného Ivannikova. Střelec vítězné branky se zachoval jako správný kapitán a připisuje svému týmu bod navíc. Asistence: Alexander Rybakov, Semjon Kokujov.

62:02
    Registrujeme další střelecký pokus, kterým Jakucenja přestřeluje branku Ivannikova.

61:36
    Sparta hru opět jen posunu do středního pásma a v prodloužení je hodně pasivní.

61:14
    Spartak Moskva se vůbec nerozpakoval a posunul hru do středního pásma, kde si puk přebral Glinkin, jehož pokus našel v lapačce hostující brankář.

60:35
    První střelu v prodloužení si připsal od modré čáry Žuldikov, jehož pokus po ledě vyrazil Ivannikov.

60:01

Střely na branku po třetí třetině: 31:25.

Šedesát minut vítěze nepřineslo, a tak po spravedlivé remíze přijde na řadu prodloužení a případně samostatné nájezdy. Uvidíme, který z týmů si do tabulky připíše důležitý bod navíc.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:28
    Od modré čáry vystřelil domácí kapitán, jehož pokus byl mezi kruhy tečován jen do Ivannikova.

58:45
    Traktor neměl potřebnou rychlost, a tak nahazuje kotouč jen za branku soupeře.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí dvacetiminutovky a to je také doba, kterou mají tým na vsítění branky za tři body.

Michal Luxa

Branky a nahrávky: 22. Kokujov (Gubarev, Rybakov), 63. Quint (Rybakov, Kokujov) – 18. Voronin (Vasiljev)

Traktor Čeljabinsk: Demčenko (Danilišin) – Quint (C), Borodkin, Davydov, Martynov, Petrov (A), Žuldikov, Klimatov – Růžička, Osnovin, Jakucenja – Popov, Pestunov (A), Glinkin – Afonasjevskij, Glovackij, Mokin – Gubarev, Rybakov, Kokujov.
    Spartak Moskva: Ivannikov (Engren) – Korobov (A), Gilroy, Jermakov, Baldajev, Dyblenko, Genoway, Ablajev, Tatalin – Potapov (C), Bodrov, Levitskij, Lesčenko, Šafigulin, Radil – Radulov (A), Mereškin, Glazačev – Toluzakov, Voronin, Vasiljev.

Rozhodčí: Buturlin, Kadyrov – Aljošin, Nesterov