Magnitogorsk – Záhřeb 3:2 (po pr.) | Čeljabinsk – Jokerit 5:3 (kon.) | Ufa – HC Slovan 3:2 (kon.)
Toljatti – Viťaz 1:0 (kon.) | Nižněkamsk – Riga 3:1 (kon.) | Kazaň – Dynamo Moskva 3:2 (kon.)
Soči – Spartak Moskva 2:6 (kon.)
Neftěchimik Nižněkamsk
3:1 (0:0, 2:1, 1:0)
Dinamo Riga
Středa 07.10.2015, 18:00 • SCC Arena Petrochemist • KHL

To je pro tuto chvíli ode mě vše, přeji hezký zbytek středečního večera a u dalších online přenosů z hokeje se těším na shledanou. (20:20:03)

Oslabení: 0 – 0

Je to tak, je dobojováno. Domácí hokejisté uhájili své vedení 3:1 a připisují si tak další tři body do tabulky. Hosté naopak odjíždějí s prázdnou.

59:52
    Ještě střela Polygalova, která se ale z velké dálky neujala. Je konec. Dvoubrankový náskok už hosté nemohou dohnat.

59:37
    I Riga je už kompletní. A vypadá to, že se už nic nestane. Puk je ve středním pásmu.

59:15
    Darzinš se natlačil před domácí branku, tam však zasáhla obrana domácích, kteří nepouštějí Rigu do kontaktního gólu.

58:52
    Domácí jsou v plném počtu.

58:42
    Hosté to znovu zkouší bez brankáře.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:43
    Domácí vyhazují kotouč do bezpečí.

57:38
    Síly na ledě se srovnají. Sestito dostává dvě minuty za podražení a uvidíme hru ve čtyřech hráčích na obou stranách.

57:23
    Hosté se uhnízdili v pásmu Nižněkamsku, ale ten se zatím velmi dobře brání.

56:52
    Hosté to zkoušejí se šesti bruslaři v poli a bez brankáře.

56:52
    Stas dostává dvě minuty za nedovolené bránění a Riga má výhodu přesilové hry.

55:59
    Hosté spěchají do útočného pásma, moc času jim už nezbývá. Přesto se snaží o další kontaktní branku.
    55:43 Michajl ŽUKOV - 3:1

55:43
    Nižněkamsk právě vstřelil branku!
    Domácí vedou necelých pět minut před koncem třetí třetiny rozdílem dvou branek. Podruhé v zápase se trefil MICHAJL ŽUKOV a pro domácí je to zase o něco veselejší. Asistence: Jegor Milovzorov, Igor Polygalov.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 35. Žukov (Rjasenskij, Polygalov), 37. Zdunov (Taffe, Grigorenko), 56. Žukov (Milovzorov, Polygalov) – 38. Jelisejevs (Locans)

Neftěchimik Nižněkamsk: Sudnicin (Koval) – Rjasenskij, Sergejev, Berezin, Ogurcov, Ljamin, Bryncev, Kuzmin, Jevsejenkov – Žukov, Polygalov, Milovzorov – Lapenkov, Stas, Rybin – Zdunov, Taffe, Grigorenko – Kitarov, Kulikov, Chajrullin
    Dinamo Riga: Eriksson (Sedláček) – Cibulskis, Galvinš, Redlihs K., Kundrátek, Sotnieks, Seigo, Ševčenko – Redlihs M., Sestito, Meija – Darzinš, Leino, Indrašis – Skvorcovs, Džerinš, Saulietis – Locans, Berzinš, Jelisejevs

Rozhodčí: Dějev, Bondar – Sadovnikov, Zacharenkov