Magnitogorsk – Záhřeb 3:2 (po pr.) | Čeljabinsk – Jokerit 5:3 (kon.) | Ufa – HC Slovan 3:2 (kon.)
Toljatti – Viťaz 1:0 (kon.) | Nižněkamsk – Riga 3:1 (kon.) | Kazaň – Dynamo Moskva 3:2 (kon.)
Soči – Spartak Moskva 2:6 (kon.)
Salavat Julajev Ufa
3:2 (3:1, 0:1, 0:0)
HC Slovan Bratislava
Středa 07.10.2015, 16:00 • Ufa Arena • KHL

Slovan už ve třetí třetině nedokázal s výsledkem nic udělat. 96 vteřin v první třetině Ufě stačilo na vstřelení tří branek, které stačí k zisku plného počtu bodů. V zápase jsme se rozhodně nenudili, viděli jsme 5 branek a nespočet šancí. Z tohoto onlajnu je to vše. Já vám přeji hezký zbytek večera! (18:29:57)

59:52
    Vhazování ve středním pásmu. Šance na vyrovnání mizivá.

59:38
    Oddechový čas hostů. V závěru uvidíme hru 4 na 6.

59:38
    Opět špatné střídání Ufy. Grigorenko měl nyní se svým nástupem na led počkat.

59:25
    Brust už je na střídačce. Slovan v šesti hráčích v poli.

59:00
    Brust stále zůstává v brance. Slovan má puk na holi.

58:30
    Opět jen nahození od modré čáry, které měl na starosti Sersen.

57:50
    Brust už kouká po střídačce, kdy na led pustí šestého hráče.

57:00
    Obrovská příležitost, do které se dostal Jeglič.

55:50
    Hráči Ufy se nyní ale dobře pohybuje a Slovan se nemůže dostat přes střední pásmo.

55:00
    Pět minut do konce utkání. Snad se Slovan ještě nadechne k pořádnému závěru.

54:25
    Šťastný opět směřoval puk od modré na branku. Neúspěšně.

54:10
    Luža nahazoval na branku. Útočníci Slovanu dobře clonili. Svedberg podržel puk.

53:30
    Šance na vyrovnání teď pro Slovan byla veliká. Sled několika přesilovek už se asi opakovat nebude. Čas se krátí.

52:50
    Skalický nyní v dobré příležitosti.

52:21
    Bohužel Slovan v uplynulé přesilovce nebyl nebezpečný. Ufa v plném počtu.

51:10
    Sersen střílel, obránce se ale nebál do střely položit.

50:21
    Višněvskij se dopustil faulu na Viedenského. Náraz na hrazení slovenského útočníka bolel. Ufa tedy opět v oslabení.

Ondřej Kočka

Branky a nahrávky: 10. Grigorenko (Engqvist, Omark), 11. Gončarov, 11. Lepistö (Engqvist) – 14. Viedenský (Nedorost), 25. Bartovič (Sersen, Mihalik)

Salavat Julajev Ufa: Svedberg (Sochatskij) – Lepistö, Loginov, Višněvskij, Gončarov, Kolcov, Bodrov, Děrljuk, Culygin – Engqvist, Grigorenko (C), Omark – Lisin, Makarov, Hartikainen – Ankudinov, Sojn (A), Lazarev – Chlystov (A), Chripunov, Prochorkin
    HC Slovan Bratislava: Garnett (11. Brust) – Novák, Barker, Švarný, Starosta, Mihalik, Sersen (A), Luža – Miklík, Nedorost, Lušňák – Nagy (A), Surový (C), Bartovič – Šťastný, Tičar, Jeglič – Puliš, Viedenský, Skalický

Rozhodčí: Gofman, Ravodin – Novikov, Shikhanov