Benátky n/J – Přerov 5:1 (kon.) | Třebíč – Havířov 2:4 (kon.) | Most – Jihlava 5:6 (0:2 po s.n.)
Kladno – Motor ČB 3:4 (po pr.) | Prostějov – Šumperk 3:4 (po pr.) | Slavia – Ústí n/L 7:1 (kon.)
Kadaň – Litoměřice 2:1 (kon.)
SK Horácká Slavia Třebíč
2:4 (0:1, 1:0, 1:3)
AZ Havířov
Středa 07.10.2015, 17:30 • MANN + HUMMEL ARENA • Chance liga • 11. kolo

Skončila poslední třetina utkání. Začala vyrovnaným výkonem obou mužstev. Postupně však na dominanci získala hra hostů, která se projevila především v její druhé druhé půli. Dvakrát se prosadil PETR KANKO . Přestože Třebíč gólem PETERA ZUZINA necelých sedm minut před koncem živila naději, její trápení ukončil necelých pět minut před koncem JAN MARUNA. Onlajn v tuto chvíli končí. Hezký večer. (20:02:21)

58:41
    Havířov je stále při chuti.

55:33
    Havířov právě vstřelil branku!
    JAN MARUNA právě vstřelil gól. Asistence: Maliník.

53:28
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    Třebíč rychle odpovídá. Do gólové pozice se dostal PETER ZUZIN. Naděje na vyrovnání a možné vítězství stále žije.

51:33
    Hráč Havířova PETR KANKO se opět prosazuje. Zvyšuje vedení Havířova na 3:1.

51:01
    Hosté jsou momentálně ve větší pohodě. Třebíči se nedaří propracovat z obranného pásma.

49:29
    Střelu Matěje Pekra (HST) od pravého mantinelu gólman hostů vpohodě likviduje lapačkou.

48:18
    Nepřesvědčivý výkon domácích trestá PETR KANKO. Asistence: Jan Maruna

47:48
    Pěknou akci domácích končí Vošvrda. V těsné blízkosti svatyně hostů bylo značně těsno.

46:46
    Niko (HST) projel všechny tři čáry, ale svou střelou Vošvrdu nevyvedl z míry.

46:00
    Havířov teď ostřeloval Vejmelku. Krisl se několikrát snažil poslat puk za záda domácího gólmana.

45:51

44:39
    Hosté kombinují před Vejmelkou. Střela Ostrčila končí v ochranné síti.

43:51
    Vyloučení HST Svoboda – 2 minuty hákování.

43:22
    Hráč Havířova Rimmel se rozjel na Vejmelku. Jel sám, ale těsně před střelou ztratil z hole puk.

42:56
    Šaur nahazuje před bránu hostů Ofsajd domácích.

42:38
    Akce Svobody a Nika si u hostů vynutila zakázané uvolnění.

40:55
    Havířov založil akci za vlastní bránou, kterou jim HST zhatila v bezprostřední blízkosti Vošvrdy. Než však stačila HST vystřelit, AZet už s pukem uháněl k bráně domácích.

Jan Míšek

Branky a nahrávky: 34. Pekr, 54. Zuzin – 20. Pechanec (Kalus), 49. Kanko (Maruna), 52. Kanko, 56. Maruna (Maliník)

SK Horácká Slavia Třebíč: Vejmelka (Svoboda) – Bilčík, Malena, Niko, Čejka, Přibyl, Šaur – Mrázek, Dolníček, Zuzin – Pekr, Polodna, Wasserbauer – Svoboda, Psota, Kusko – Čech, Baldwin, Šik – Abdul.
    AZ Havířov: Vošvrda (Matoušek) – Bail, Krisl, Lenďák, Korím, Chroboček – Kanko, Maliník, Maruna – Sztefek, Pechanec, Kalus – Tomi, Káňa, Staněk – Kotala, Rimmel, Matějek – Bednář.

Rozhodčí: Přikryl – Adamec, Poruba