Kladno – Benátky n/J 7:2 (kon.) | Motor ČB – Jihlava 4:1 (kon.) | Havířov – Most 4:3 (kon.)
Litoměřice – Třebíč 2:4 (kon.) | Ústí n/L – Kadaň 6:3 (kon.) | Šumperk – Slavia 0:6 (kon.)
Přerov – Prostějov 2:3 (kon.)
Banes Motor České Budějovice
4:1 (1:1, 1:0, 2:0)
HC Dukla Jihlava
Sobota 10.10.2015, 17:00 • Budvar aréna • Chance liga • 12. kolo

Dnešní zápas je minulostí. Dlouho to byl souboj gólmanů, ale zlomovým momentem se stal gól Josefa Straky ze třetí třetiny, který domácím dodal klid a zápas už si Motor pohlídal. Navíc Mucha ještě přidal do prázdné brány čtvrtý gól. (19:20:08)

59:03
    Je rozhodnuto, Dukla sice ještě zkusila střelu, ale Bláha byl připraven.

58:56
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    JÁN MUCHA upravuje skóre, když poslal puk přes celé hřiště do odkryté klece. Asistence: Rok Pajič, Dušan Žovinec.

58:47
    Domácí dobře napadají.

58:34
    Škarek zůstává na střídačce.

58:34
    Dukla má dobrou šanci na drama a bere si oddechový čas.

58:34
    Tomáš Nouza (CEB) – 2 minuty – podražení. 4/5

57:59
    Puk je mimo hrací plochu, bude se vhazovat po levé Škarkově ruce.

Dnešní utkání sleduje 6069 diváků.

57:15
    Žovinec dostal krásně namazáno od Žálčíka a Škarek puk jen tak tak vyškrábl lapačkou.

56:24
    Gríger odchází do šaten v doprovodu doktora. Zdá se, že problém bude někde v obličeji.

55:19
    Motor už začíná šetřit čas a nahazuje puky do útočného pásma. Takhle to domácím stačí.

54:22
    Zakázané uvolnění domácích. Kolmann rozehrál příliš zbrkle.

54:00
    Mexická vlna obíhá téměř zaplněným stadionem.

53:30
    Zadražil po samostatné akci pálil jen nad.

52:43
    Švihálek správný čas na střelu prováhal a nakonec posílá puk mimo bránu.

51:48
    Oba týmy v plném počtu.

50:42
    Rob se hlásil o střídání, Kuchejda špatně pochopil jeho gesto a posílal mu přihrávku, puk tak končí v jihlavské obranné třetině a hrají hosté, které rázem zastavuje ofsajd.

Jaroslav Pešek

Branky a nahrávky: 6. Kolmann (Rob), 37. Žálčík (Rob), 46. Straka (Suchánek, Heřman), 59. Mucha (Pajič, Žovinec) – 9. Aleksejev (Anděl, Březina)

Banes Motor České Budějovice: Bláha (Gába) – Mucha, Kříž, Suchánek, Kolmann, Zíb, Žovinec – Kuchejda, Pajič, Babka – Nouza, Straka, Heřman – Žálčík, Rob, Švihálek – Guman, Prokeš, Přibyl – Škoda.
    HC Dukla Jihlava: Škarek (Sáblík) – Zadražil, Dobrovolný, Dundáček, Grebenjuk, Šafář, Šimek – Březina, Gríger, Kuřítko – Jícha, Seman, Melenovský – Kohout, Harkabus, Skořepa – Malec, Důras, Štebih – Anděl, Aleksejev.

Rozhodčí: Wagner – Hejl, Bosák