Motor ČB – Litoměřice 4:3 (2:1 po s.n.) | Jihlava – Šumperk 7:3 (kon.) | Most – Přerov 3:2 (kon.)
Třebíč – Kladno 0:3 (kon.) | Havířov – Ústí n/L 6:4 (kon.) | Kadaň – Benátky n/J 4:1 (kon.)
Slavia – Prostějov 1:2 (kon.)
Sportovní klub Kadaň
4:1 (0:0, 0:1, 4:0)
HC Benátky nad Jizerou
Středa 21.10.2015, 18:00 • ZS Kadaň • Chance liga • 16. kolo

Tímto se s vámi loučím a budu se na vás těšit u některého z dalších onlajnů. (20:22:56)

Kadaň ovládla třetí třetinu, kdy vstřelila čtyři branky a otočila duel s Benátkami. Sledovali jsme krásnou hokejovou podívanou a po zásluze ji vyhráli domácí hráči, kteří se dostali do více vyložených šancí.

59:03
    Do sebe se pustili Filip Doležal, kterého u mantinelu napadl Tomáš Havlín. Oba hráči dostávají dvě plus dvě minuty za hrubost.

58:43
    Zakázané uvolnění Benátek, hra se přesouvá před Jana Lukáše.

58:34
    Duel už se pouze dohrává a ani jeden z celků nikam nespěchá.

57:53
    Osobní desetiminutový trest za nesportovní chování dostává Martin Čakajík.

57:43
    Do druhé vlny dostal kotouč Jiří Černoch, který bekhendovou střelou poslal puk nad branku.

56:57
    Mezi kruhy byl Zdeněk Král, jemuž kotouč nesedl na hůl, jak by si představoval.

56:44
    Zakázané uvolnění Sportovního klubu, hra se vrátí před Tadeáše Dvořáka.

55:38
    Jaromír Kverka zachytil rozehrávku soupeře a snažil se položit si Jana Lukáše, což se mu podařilo, ale následně puk do branky přes ležícího gólmana nedostal.

55:25
    Domácí získali puk u mantinelu a vyhazují.

54:46
    Střelu od modré čáry srazil Jaroslav Kůs jen těsně mim o tři tyče.

54:16
    Dnešní utkání sleduje 519 diváků.

53:56
    Dvě minuty za napadení je vyloučený Nicolas Hlava.

53:49
    Domácí neměli možnost přihrávky, a tak posouvají puk do středního pásma.

53:17
    Kadaň právě vstřelila branku!
    Kombinace Romana Chlouby s Markem Račukem skončilo zakončením jen do Jana Lukáše, který vyrazil kotouč před sebe, kam jako první dojel JAROSLAV KŮS. Asistence: Marek Račuk, Roman Chlouba.

51:56
    Přes šířku hrací plochy dostal kotouč Vrána, jemuž v rozhodujícím momentu sjel z hole.

51:21
    Lehké nahození vypadlo hostujícímu brankáři, jenž se musel rychle otáčet, aby kotouč opět ukryl pod lapačku.

Michal Luxa

Branky a nahrávky: 41. Račuk, 44. Račuk (Chlouba), 50. Hlava (Szathmáry), 54. Kůs (Račuk, Chlouba) – 38. Černoch (Volf, Víšek)

Sportovní klub Kadaň: Dvořák (Dlouhý) – Drobný, Mrázek, Charousek, Szathmáry, Černý, Rohan, Cestr – Račuk, Kůs, Chlouba – Chrpa, Kverka, Hlava – Vaněk, Vrána, Šťovíček – Wágner, P. Macháček, Doležal – Huňady.
    HC Benátky nad Jizerou: Lukáš (Sejpal) – Čermák, Kurka, Havlín, Čakajík, Kalina, Pabiška, Jandejsek – Víšek, Volf, Dlouhý – Špaček, Jonák, Ordoš – Vlach, Lakatoš, Černoch – Paločko, Král, Huňa – Matějček.

Rozhodčí: Sýkora – Jílek, Šperl