Sparta – Liberec 14:0 (kon.) | Jablonec – Ostrava 2:1 (kon.) | Karviná – Č. Budějovice 2:0 (kon.)
AC Sparta Praha
14:0 (6:0)
FC Slovan Liberec
Středa 25.11.2015, 11:00 • Generali Arena • Celostátní liga staršího dorostu • 17. kolo

Nezvykle bohatý zápas na branky je u svého konce. Bohužel pro hosty, Liberec dnes utkání nezvládl, naopak Sparta Praha dnes pravděpodobně vytvořila výsledkový rekord v Celostátní lize staršího dorostu, když dokázala zvítězit 14:0! (13:48:32)

90

89
    Sparta právě vstřelila branku!
    TOMÁŠ WIESNER se tři minuty na to prosazuje znovu a zřejmě tak už definitivně uzavírá vysokou výhru svého týmu – 14:0.

86
    Čtyři minuty před koncem TOMÁŠ WIESNER dává už třináctou branku letenských – 13:0.

83
    Taktéž střídající ZINEDIN MUSTEDANAGIČ dnes zaznamenal branku – 12:0.

81
    DANIEL TURYNA se prosazuje podruhé ve druhém poločase – 11:0.

79
    MATĚJ PULKRAB v dnešním zápase doslova střelecky explodoval, protože u zaznamenává svojí šestou branku, která navyšuje vedení Sparty na 10:0.

67
    U Liberce dochází i ke změně brankařů, místo Radima Garčára mezi tři tyče naskočí Michal Král.

65
    Devátou branku Pražanu vsítil střídající DANIEL TURYNA – 9:0.

63
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Petr Plachý, přichází Václav Dudl.

61
    MATĚJ PULKRAB se o dalších pět minut později prosazuje po páté – 8:0.

56
    Po jedenácti minutách ve druhém poločase přichází sedmá branka Sparty. Střílí ji znovu MATĚJ PULKRAB – 7:0.

46
    A zmiňované střídání přišlo také u Slovanu. Zde dnes dohrál Jan Prokš, Petr Heppner a Ondřej Doležal. Za ně naskočí Patrik Resl, Michal Lábek a Dominik Gembický.

46
    Hromadná střídání u obou celků, za Spartu ve druhém pětačtyřicetiminutovce nenastoupí Vojtěch Čmelík, Daniel Köstl, Daniel Mareček a Ondřej Novotný. Za ně na travnatý pažit naskočí Daniel Turyna, Zinedin Mustedanagič, Matěj Sváta a Jakub Eichler.

46

Pražané zatím v tomto utkání střelecky dominují a zaslouženě vedou už o šest branek, a to přesněji v poměru 6:0. Uvidíme, jestli hosté ve druhé půli dokážou alespoň snížit.

45

45
    Přesně s uplynutím základní hrací doby se domácí hráči prosazují pošesté! Gól vstřelil i tentokrát MATĚJ PULKRAB což znamená hattrick a vedení 6:0.

36
    Kapitán Pražanů MATĚJ PULKRAB dává dnes taktéž druhou branku, což znamená vedená už 5:0.

Ondřej Novotný

Branky: 7. Pulkrab, 16. Plachý, 24. Plachý, 27. Hašek, 36. Pulkrab, 45. Pulkrab, 56. Pulkrab, 61. Pulkrab, 65. Turyna, 79. Pulkrab, 81. Turyna, 83. Mustedanagič, 86. Wiesner, 89. Wiesner

AC Sparta Praha: Čtvrtečka – Čmelík, Köstl, Wiesner, Březina, Pulkrab (c), Havelka, Mareček, Plachý, Hašek, Novotný.
    Náhradníci: Kotek – Turyna, Mustedanagič, Sváta, Eichler, Dudl, Tvaroh.

FC Slovan Liberec: Garčár – Prokš, Blažek, Heppner (c), Krejčíř, Doležal, Vrabec, Maňkoš, Novák, Petr, Rumler.
    Náhradníci: Král – Dudek, Gembický, Lábek, Resl.

Rozhodčí: Hlavnička – Zelený, Kučera.