Sparta – Liberec 14:0 (kon.) | Jablonec – Ostrava 2:1 (kon.) | Karviná – Č. Budějovice 2:0 (kon.)
MFK Karviná
2:0 (1:0)
SK Dynamo Č. Budějovice
Středa 25.11.2015, 15:00Celostátní liga staršího dorostu • 20. kolo

Skončilo utkání 20. kola Celostátní ligy staršího dorostu, ve kterém domácí MFK OKD Karviná si připisuje do tabulky tři body za výhru 2:0 nad týmem SK Dynamo Č. Budějovice. Za domácí se v prvním poločase trefil Vojtěch Smrž, v druhém poločase se na listinu střelců zapsal Patrik Strnad. (17:01:16)

90

89
    Střídání v týmu MFK OKD Karviná: ze hřiště odchází Berešík, přichází Hejda.

88
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Vávra, přichází Lindák.

85
    Střídání v týmu MFK OKD Karviná: ze hřiště odchází Strnad, přichází Římanek.

83
    Hosté se dostali do ofsajdu a jejich akce je u konce.

80
    Střídání v týmu MFK OKD Karviná: ze hřiště odchází Smrž, přichází Jaworski.

79
    Lingr se dostal do dobré pozice a vystřelil, jeho střela skončila na tyči hostující branky!

78
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Markytán, přichází Kořínek.

73
    Střídání v týmu MFK OKD Karviná: ze hřiště odchází Egri, přichází Borkala.

72
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Tesař, přichází Štifter.

71
    Střela z velké dálky končí na tyči domácí branky!

69
    Domácí zastavuje pomezní rozhodčí, který signalizuje ofsajd.

67
    Hraje se nahoru dolů, ani jeden z brankářů ale nemá velkou práci.

64
    Opět vidíme hru převážně ve středu hřiště.

61
    Rohový kop pro hosty.

57
    Hosté jsou aktivnějším týmem, s výsledkem jsou ale zatím spokojeni domácí borci.

54
    Tesař se dostal ke střele, domácí brankář jeho pokus vyrazil na roh.

52
    Karviná právě vstřelila branku!
    Domácí odskakují soupeři na rozdíl dvou branek! PATRIK STRNAD se dostal s míčem na hranici penalty a povedenou střelou mění stav zápasu na 2:0!