Spišská N. Ves – Bardejov 3:11 (kon.) | Humenné – Michalovce 2:5 (kon.) | Topoľčany – Pov. Bystrica 8:1 (kon.)
Nové Zámky – Senica 4:6 (kon.) | Detva – Lipt. Mikuláš 5:2 (kon.) | Prešov – Trnava 5:1 (kon.)
HC MIKRON Nové Zámky
4:6 (1:2, 2:3, 1:1)
HC Dukla Senica
sk Středa 25.11.2015, 18:00 • Zimný štadión Nové Zámky • 1. liga (SR)

Senici sa podarilo v Zámkoch ukradnúť tri body, keď ani raz nedovolil domácim dostať sa do vedenia. Ďakujeme za pozornosť. (20:20:15)

56:14
    Zámky majú ešte dosť času na vstrelenie dvoch gólov, podarí sa im znížiť v presilovke?

56:14
    Senica – Michal Romančík – dve minúty za zdržiavanie hry; vyhodenie puku z hracej plochy.

49:53
    HC Nové Zámky dali gól!
    LUKA BAŠIČ strieľa štvrtý gól Zámkov a dáva im tak nádej na dostrel k Senici.
    Asistencia: Jaroslav Svoboda.

45:08
    Nové Zámky – Martin Chovan – dve minúty za hákovanie.

44:28
    Senica – Pavol Pavešic – dve minúty za seknutie.

41:55
    Senica dala gól!
    Tak ako prvú, i tretiu tretinu načína Senica gólom, medzi strelcov sa zapísal PETR MARKULINEC.
    Asistencie: Rudolf Fian a Patrick Brodek.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Strely na bránu v druhej tretine 12:15, priebežne 29:26.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

32:39
    Senica – Ľuboš Dobrý – dve minúty za hákovanie.

32:07
    A Dukla je po prvý raz v zápase v dvojgólovom vedení! Gól strieľa Ronald Dvonč.
    Asistencie: Petr Řezač.

30:58
    DAVID VIDELKA rýchlym gólom využíva presilovú hru!
    Asistencie: Valerij Kňazev.

30:21
    Nové Zámky – Branislav Fábry – dve minúty za krosček.

28:26
    Senici to tentokrát dlho nevydržalo, VLADIMIRS MAMONOVS zariadil vyrovnanie.
    Asistencie: Jaroslav Svoboda a Michal Šiška.

Jána Chovana na hradil v bráne Matej Kristín.

25:47
    Po tretí raz sú to hostia, kto strháva vedenie na svoju stranu, tentokrát gólom FILIPA PEKARČÍKA.
    Asistencie: Garip Saliji a Kristián Grman.