25 25 25
VK Prostějov
0
20 16 21
Středa 25.11.2015, 20:30 • Palazzo dello Sport Mario Radi, Cremona • Liga mistryň • Skupina C

0:0
    To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (21:57:43)

0:0
    Utkání ženské volejbalové Ligy mistrů je u konce, Pomi Casalmaggiore vyhrálo hladce 3:0 na sety. Hráčky Prostějova ve třetím setu měly výborný vstup, vedly 7:3, jenže pak přišla domácí vlna, kratší přetahovaná o každý bod a nakonec výborný finiš italského celku. Zápas trval 76 minut a Prostějov po něm i nadále čeká na první výhru. Naopak hráčky Casalmaggiore mají kladnou bilanci dvou výher a jedné porážky.