Kazaň – Sion 2:0 (kon.) | FK Krasnodar – Dortmund 1:0 (kon.) | Dinamo Minsk – Plzeň 1:0 (kon.)
Lazio – Dněpropetrovsk 3:1 (kon.) | Rosenborg – Saint-Étienne 1:1 (kon.) | Lok. Moskva – Sporting 2:4 (kon.)
Besiktas – Skënderbeu 2:0 (kon.) | Basilej – Fiorentina 2:2 (kon.) | Belenenses – Lech Poznaň 0:0 (kon.)
Monaco – Anderlecht 0:2 (kon.) | Karabach – Tottenham 0:1 (kon.) | Schalke – APOEL 1:0 (kon.)
Sparta – Asteras 1:0 (kon.) | Alkmaar – Partizan Bělehrad 1:2 (kon.) | Augsburg – Ath. Bilbao 2:3 (kon.)
Molde – Fenerbahce 0:2 (kon.) | Celtic – Ajax 1:2 (kon.) | Liverpool – Bordeaux 2:1 (kon.)
PAOK – Qäbälä 0:0 (kon.) | Legia – Midtjylland 1:0 (kon.) | Club Brugge – Neapol 0:1 (kon.)
Villarreal – Rapid 1:0 (kon.) | Braga – Liberec 2:1 (kon.) | Marseille – Groningen 2:1 (kon.)
FK Karabach
0:1 (0:0)
Tottenham Hotspur
Čtvrtek 26.11.2015, 19:00 • Tofiq Bəhramov adına Respublika stadionu (Baku) • Evropská liga • Skupina J

To je z toho online přenosu vše. Děkuji Vám za pozornost a zase někdy u Evropské ligy na počtenou. (20:55:15)
    Tottenham dotáhl zápas s Karabachem do vítězného konce, v Baku zvítězil díky brance Harryho Kanea 1:0

Držení míče: 39 % : 61 %.
    Střely na branku: 3:7. Střely mimo: 2:6. Rohy: 3:13. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 5:7.

Zápas mezi Karabachem a Tottenhamem je minulostí! Hosté byli po většinu zápasu mnohem lepším celkem a bylo jen otázkou času, kdy vstřelí první branku. Na tu se čekalo dlouho zejména díky skvěle chytajícímu brankáři Šehićovi. Hostům se podařilo skórovat v 78. minutě, kdy se po rohu Eriksena a prodloužení Sona prosadil Harry Kane. Domácí už nedokázali na tuto branku zareagovat a zaslouženě prohráli 0:1. Tottenham si díky této výhře zajistil postup do vyřazovací fáze Evropské ligy.

90+3

90+3
    Poslední minuta nastavení začala. Hráči Karabachu mají míč na svých kopačkách, ale hosté je drží daleko od své branky.

90+2
    Po faulu Tottenhamu mají domácí jednu z posledních šancí na rozehrání útočné akce.

90+1
    Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Christian Eriksen, přichází Joshua Onomah.

90
    Nad rámec základní hrací doby byly nastaveny 3 minuty! Podaří se Karabachu srovnat?

88
    Za tvrdý faul na N´Jieho zaslouženě obdržel žlutou kartu domácí záložník Garajev.

88
    Střela z přímého kopu Eriksenovi nevyšla, nastřelil pouze zeď.

86
    N´Jie vybojoval těsně za hranicí velkého vápna přímý kop. Z těchto pozic se Christian Eriksen často nemýlí.

85
    Pokud Tottenham dotáhne zápas do vítězného konce, tak si zajistí kolo před koncem základních skupin postup do vyřazovacích bojů.

84
    Tottenham se i po vstřeleném gólu žene do útoku, rozhodně bude chtít přidat druhou pojišťující branku.

82
    Karabach vstřelil gól, ale kvůli ofsajdu nebude uznán!

82
    Karabach se snaží útočit, aby alespoň srovnal nepříznivé skóre. I přes protesty Alderweirelda rozehrají domácí rohový kop.

80
    Střídání v týmu FK Karabach: ze hřiště odchází Afran Ismajilov, přichází Elvin Mammadov.
    Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Son Heung-min, přichází Clinton N'Jie.
    78. Harry KANE - 0:1

78
    Tottenham právě vstřelil branku!
    Kohouti se nakonec dočkali! Eriksen rozehrál třináctý rohový kop, který prodloužil Son přímo na hlavičku HARRYHO KANEA, jenž otevírá skóre tohoto zápasu – 0:1.