Buffalo – Nashville 2:3 (kon.) | New Jersey – Columbus 1:2 (kon.) | NY Rangers – Montreal 1:5 (kon.)
Pittsburgh – St. Louis 4:3 (po pr.) | Washington – Winnipeg 5:3 (kon.) | Carolina – Edmonton 4:1 (kon.)
Minnesota – Vancouver 2:3 (kon.) | Detroit – Boston 2:3 (po pr.) | Tampa – Los Angeles 2:1 (2:1 po s.n.)
NY Islanders – Philadelphia 3:1 (kon.) | Arizona – Anaheim 4:2 (kon.) | Colorado – Ottawa 3:5 (kon.)
San Jose – Chicago 2:5 (kon.)
New York Rangers
1:5 (0:1, 1:1, 0:3)
Montreal Canadiens
Čtvrtek 26.11.2015, 01:00 • Madison Square Garden, New York • NHL

Pro dnešek je to z mé strany vše. Budu se na vás opět těšit u dalších onlajn přenosů. Nashledanou! (03:58:15)

3. Tomáš Plekanec (MTL) 0+3

Skončilo utkání kanadsko-americké NHL, ve kterém New York Rangers podlehli týmu Montreal Canadiens. Po dvou třetinách svítil na kostce v Madison Square Garden stav 1:2, když se za hosty trefili Sven Angrighetto a poté Devante Smith-Pelly. V závěru druhého dějství snižoval Rick Nash a vypadalo to, že ze zápasu bude drama. Začátek první třetiny však všechny vyvedl z omylu, když se hned v úvodu Canadiens dvakrát prosadili. Nejprve svůj druhý gól v utkání přidal Devante Smith-Pelly a vzápětí skóroval Alex Galchenyuk a bylo po zápase. V 50. minutě uzavřel skóre na konečných 1:5 Max Pacioretty.

59:00
    Probíhá poslední minuta tohoto duelu.

58:20
    Hosté jsou kompletní. Necelé dvě minuty do konce zápasu.

57:40
    Condon nemusel prozatím zasahovat. Přesilová hra se domácím vůbec nedaří.

56:55
    Jemelin vyhazuje až k Raantovi. New York musí začít až od své brány.

56:20
    Vylučovat se bude také na straně Canadiens. Nathan Beaulieu už sedí na trestné lavici za krosček.

55:40
    Jezdci se ještě o kosmetickou úpravu skóre, ale nedaří se jim vypracovat větší příležitost.

54:13
    Puk skončil mimo hřiště. Vhazování nařízeno ve středovém kruhu.

53:30
    Dělovka Petryho se k Raantovi nedostala, neboť byla zblokovaná domácí obranou.

52:02
    Rangers přežili oslabení bez větších nervů a Lindberg je na ledě.

50:45
    Andrighetto sice protečoval do útočného pásma, ale hosté o území vzápětí přicházejí díky dalšímu vyhození.

50:12
    Newyorčané se ihned po vhazování osvobozují.

50:02
    Oscar Lindberg putuje za katr za nedovolené bránění. Přidají hráči Montrealu šestý gól?

49:06
    Tohle už bylo na brankářskou jedničku New Yorku moc! Henrik Lundqvist přepouští své místo v bráně Anti Raantovi.

Radomír Fukala

Branky a nahrávky: 38. Nash (McDonagh, Brassard) – 5. Andrighetto (Eller, Subban), 23. Smith-Pelly (Pacioretty, Plekanec), 41. Smith-Pelly (Plekanec), 42. Galchenyuk, 50. Pacioretty (Galchenyuk, Plekanec)

New York Rangers: Lundqvist (Raanta) – Girardi (A), McDonagh (C), Boyle, Staal, Klein, Yandle – Zuccarello, Brassard, Nash – Hayes, Stepan (A), Kreider – Fast, Lindberg, Miller – Stalberg, Stoll, Moore
    Montreal Canadiens: Price (Condon) – Subban (A), Markov, Petry, Jemelin, Beaulieu, Gilbert – Smith- Pelly, Plekanec (A), Pacioretty (C) – Andrighetto, Galchenyuk, Eller – Weise, Desharnais, Fleischmann – Sjomin, Flynn, Byron

Rozhodčí: Romasko, Kowal – Devorski, Cvik

Diváci: 18.006