Buffalo – Nashville 2:3 (kon.) | New Jersey – Columbus 1:2 (kon.) | NY Rangers – Montreal 1:5 (kon.)
Pittsburgh – St. Louis 4:3 (po pr.) | Washington – Winnipeg 5:3 (kon.) | Carolina – Edmonton 4:1 (kon.)
Minnesota – Vancouver 2:3 (kon.) | Detroit – Boston 2:3 (po pr.) | Tampa – Los Angeles 2:1 (2:1 po s.n.)
NY Islanders – Philadelphia 3:1 (kon.) | Arizona – Anaheim 4:2 (kon.) | Colorado – Ottawa 3:5 (kon.)
San Jose – Chicago 2:5 (kon.)
Minnesota Wild
2:3 (1:1, 0:1, 1:1)
Vancouver Canucks
Čtvrtek 26.11.2015, 01:00 • Xcel Energy Center, St. Paul (kapacita 17954 míst) • NHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný vstup do nového pracovního dne a u dalších online přenosů se s vámi loučím na počtenou! (03:50:34)

Československá stopa v dnešním zápase:

RADIM VRBATA (VAN) – 2+0, 4 střely, čas na ledě 15:10, první hvězda zápasu

1. RADIM VRBATA (VAN) – 2+0, 4 střely, čas na ledě 15:10
    2. RYAN MILLER (VAN) – 31 úspěšných zákroků, 2 inkasované góly, úspěšnost zásahů 93,9%

Největší čas na ledě: Suter 29:13 – Edler 23:09

Branky a nahrávky: 13. Vanek (Koivu, Granlund), 59. Coyle (Suter, Koivu) – 20. Vrbata (McCann, Edler), 32. Vrbata (H. Sedin, D. Sedin), 46. Hansen (D. Sedin). Rozhodčí: Pollock, Lee – Galloway, Mach. Diváci: 18877.

Minnesota sice vstoupila do dnešního utkání velmi dobře, když si v první třetině dokázala vytvořit několik slibných příležitostí, z nichž jednu dokázal v 13. minutě využít Thomas Vanek. Nakonec se ale Wild museli před dnešním sokem sklonit.

Cestu za obratem odstartoval v závěru prvního dějství svou pátou brankou v sezoně Radim Vrbata. Český kanonýr pak poslal Kosatky v 32. minutě do vedení, když využil v přesilové hře kombinaci dvojčat Sedinových.

Velmi důležitou branku, a jak se později ukázalo, také vítěznou, pak vstřelil v 46. minutě Jannik Hansen. Minnesotě se už povedlo v závěru zásluhou Charlieho Coyla jen zmírnit porážku. Vancouver tak trochu překvapivě zvítězil na ledě Minnesoty 3:2.

59:48
    Neuvěřitelné momenty! Nejdříve Vanek po obkroužení branky málem zasunul puk do branky, následně se kotouč ocitl nad brankou. Poté Granlund v obrovské šanci minul branku!

59:27
    Za hákování je vyloučen Alexander Edler, šance na vyrovnání se tak pro Wild ještě zvyšuje!

59:15
    Devan Dubnyk míří opět na střídačku, Minnesota se pokusí o zázrak!
    58:40 Charlie COYLE - 2:3

58:40
    Minnesota právě vstřelila branku!
    Domácím se risk s hrou bez brankáře vyplatil a bude z toho ještě pořádné drama! Nahození Ryana Sutera od modré čáry šikovně tečoval CHARLIE COYLE, Miller neměl nárok zakročit! Asistence: Ryan Suter a Mikko Koivu.

58:29
    Dubnyk už je na střídačce!

58:06
    Domácí hokejisté se nejsou schopni naplno usadit s kotoučem v útočném pásmu a vytvořit si ještě závěrečný tlak.

57:30
    Adam Cracknell přeskočil u mantinelu Niederreitera a ušetřil tak několik dalších cenných vteřin v útočném pásmu.

57:03
    Chris Higgins se dostal k dobré střele, Dubnyk zastavil jeho pokus svou vyrážečkou.

56:37
    Čas hraje výrazně pro Vancouver, navíc se minimálně přerušuje.

56:09
    Dubnykovi nadělal menší problémy skákavý kotouč po nahození od Daniela Sedina, následně jej ale domácí brankář rychle pustil zpátky do hry.

55:42
    Po Brodinově střele se puk odrazil před odkrytou branku, Coyle ale kus černé gumy nedokázal dostat mezi tři tyče.

Adam Lacek

Minnesota Wild: Dubnyk (Kuemper) – Suter (A), Spurgeon, Brodin, Dumba, Prosser, Folin – Zucker, Koivu (C), Niederreiter – Vanek, Granlund, Pominville (A) – Carter, Coyle, Bertschy – Porter, Haula, Gabriel. Trenér: Mike Yeo.
    Vancouver Canucks: Miller (Markström) – Edler, Tanev, Hamhuis (A), Weber, Sbisa, Bartkowski – D. Sedin (A), H. Sedin (C), Hansen – Burrows, Horvat, Virtanen – Higgins, McCann, Vrbata – Prust, Cracknell, Dorsett. Trenér: Willie Desjardins.

Rozhodčí: Pollock, Lee – Galloway, Mach

Diváci: 18877