Waregem – Standard 2:3 (kon.)
SV Zulte-Waregem
2:3 (0:2)
Standard Lutych
Pátek 27.11.2015, 20:30 • Regenboogstadion • Belgická Jupiler Pro League • 17. kolo

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek večera. (22:30:54)

Fauly: 16:18.

Po neuvěřitelném zápase si odvážejí tři body ze stadionu Waregenu hráči Standardu Lutych, když o dvougólové vedení po poločase se postarali vlastním gólem Diallo a Texeira. V druhém poločase snížil Thiam. Poté přišlo vyloučení zbytečné vyloučení Trebela za druhou žulou kartu v zápase. Ale hosté se dostali ještě k jedné akci, které jim přinesla nakonec rozhodující branku, když skóroval Dossevi. V samotném vyhecovaném závěru dostal ještě červenou kartu Goreux a Verboom snížil skóre na konečných 2:3.

90+5

90+5
    Volný přímý kop domácích vyboxoval Hubert. Následný další centr do vápna odvrátil Fiore.

90+4
    Ještě jeden volný přímý kop přiletí do vápna hostů po faulu na Thiama těsně u pokutového území.

90+3
    Brankář hostů dostává ještě žlutou kartu za zdržování rozehrávky.

90+2
    Další rohový kop končí hlavičkou Storma, která letí mimo tři tyče a Hubert tentokrát nemusí zasahovat.

90+1
    Hostující brankář to nejspíše odnesl zraněním a musí být ošetřen. Po krátkém ošetření se znovu hraje.

90
    Rohový kop domácích končí obrovskou šancí. K prodlouženému míči se dostal Storm a jen skvělý zákrok Huberta zabránil jasnému gólu a vyrovnání.

89
    Domácí mají ještě šanci na nějaký bodový zisk a tlačí se do pokutového území. Rohový kop vybojoval Lepoint.
    88. Bryan VERBOOM - 2:3

88
    Waregem právě vstřelil branku!
    Z volného přímého kopu po faulu Goreuxe se dostal míč po odrazu od zdi až k BRYANU VERBOOMOVI, který propálil vše co mu stálo v cestě a snižuje.

87
    Goreux dostává červenou kartu za faul na Thiama a hosté tak budou dohrávat dokonce v devíti hráčích.

86
    Rohový kop hosté rozehráli signálem a nechávají míč u praporku a šetří čas. Až nyní se rozhodl Emond o centr před Bossuta. Ten si mírně vyběhl a bere si míč.

85
    Knockaert je faulovaný a jeho tým se může v klidu dostat do dobré pozice a držet dlouhé vteřiny míč daleko od branky.

84
    Skvělým skluzem obral o míč Fiore Kayu. Fiore však o míč přichází a nemůže tak dále šetřit čas na polovině soupeře.

83
    Z pravé strany se pokusil o centr Buyl. Jeho pokus však končí v moci Andradeho, který s míčem postupuje na polovinu domácích.

82
    Zhruba posledních deset minut pro domácí, aby proti oslabenému soupeře alespoň zdramatizovali závěr utkání.