Třinec – Sparta 4:2 (kon.) | Olomouc – Liberec 2:1 (kon.) | Zlín – Mountfield HK 2:1 (kon.)
Chomutov – Kometa Brno 4:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Plzeň 7:6 (2:1 po s.n.) | K. Vary – Vítkovice 1:3 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
1:3 (1:2, 0:0, 0:1)
HC Vítkovice Ridera
Pátek 27.11.2015, 18:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Tipsport extraliga • 23. kolo

Dnešní utkání vyhrály Vítkovice po zásluze Romana Szturce, který vstřelil dva góly. Karlovy Vary nepředvedly kvalitní výkon ve druhé a třetí třetině a kromě Radka Dudy nedokázaly vstřelit další gól. Nejlepšími hráči byli zvoleni Tomáš Rohan (KVA) a Roman Szturc (VIT).

Pro dnešní zápas je to ode mne vše. Loučí se Pavel Pelčák. (20:18:24)

Roman SZTURC - 1:3

59:43
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Při hře domácích v šesti se puku ujal ROMAN SZTURC a při oslabení dokázal klouzavou točenou střelou vstřelit gól. Asistence: Peter Čerešňák

58:55
    Hostující obrana nepouští domácí k žádné příležitosti vystřelit.

58:20
    Po vhazování ve středním pásmu se Karlovy Vary usadily v útočném pásmu a hrají v šesti.

57:56
    Karlovy Vary začaly hrát přesilovou hru velmi aktivně.

57:46
    Domácí požádali o oddechový čas.

57:46
    Na dvě minuty je vyloučen Lukáš Kovář (VIT) na dvě minuty za krosček.

57:14
    Peter Ölvecký prokličkoval mezi obranou domácích, ale zakončit nedokázal.

56:38
    Petr Strapáč se ve středním pásmu zmocnil puku a ihned vyhodil.

55:58
    Ke střele se dostal z mezikruží Erik Němec, který se následně dostal do potičky s Václavem Benákem.

55:28
    Rodney ztratil v útočné třetině puk. Petr Kolouch se jako první dostal k puku a jeho střelu dokázal Tomáš Závorka díky skvělému vyjetí z brány zlikvidovat.

55:01
    Hra zůstává před Dolejšem, na kterého energetici čím dál tím více tlačí.

Dnešní utkání sleduje 2538 diváků.

54:23
    Hru po dlouhé době zastavilo až sražení Sebastiana Gorčíka do brány.

53:46
    Karlovy Vary se usadily v útočném pásmu, ale obrana Vítkovic je neprostupná.

53:07
    K samostatnému se dostal Marosz, kterého vychytal Daniel Dolejš.

Pavel Pelčák

Branky a nahrávky: 7. Duda (Kůs, Benák) – 6. Balán (Kucsera, Němec), 20. Szturc, 60. Szturc (Čerešňák)

HC Energie Karlovy Vary: Závorka (Habal) – Bičánek "C", Tomeček, Sičák, Benák, Dvořák, Rodney, Redlihs – Rachůnek, Marosz, Huna – Rohan, Kůs, Duda – Vachovec, Bulík, Bartek – Gorčík, Osmík, Kohout
    HC Vítkovice Ridera: Dolejš (Kantor) – Kudělka, Čerešňák, Štich, Sloboda, Pastor, Kovář – Ölvecký, Strapáč, Szturc – Kucsera, Kolouch, Vandas – Burger "C", Balán, Němec – Húževka, Hlinka, Tomi

Rozhodčí: Martin Fraňo, Štěpán Souček – David Jelínek, Tomáš Pešek