Betis Kadaň – Mladá Boleslav 5:4 (kon.) | Litoměřice – COMBIX Ústí n/L 5:5 (kon.) | Olympik Mělník – Ludis Team Třebenice 10:1 (kon.)
Gardenline Litoměřice
5:5 (2:3)
Gold Combix Ústí nad Labem
Pátek 27.11.2015, 20:20 • Sportovní hala Chemik, Lovosice • 2. Futsal liga západ • 9. kolo

To je ode mě pro dnešek z tohoto utkání s konstatováním remízy vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera, například sledováním některého z textových online přenosů na portálu Onlajny.com. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího (nejen futsalového) Onlajnu, na počtenou! (22:17:37)

Po jednobrankovém vedení Ústí nad Labem v poločase nakonec skončil zápas remízou 5:5. Po pěti brankách v první půli přidali oba celky celkově dalších 5 branek. Za domácí se trefil dvakrát Fitzel a jednou Chrobák. Za hosty pak Martínek a Stach. Druhé polovině vládlo udělování karet obou barev. Padly dokonce dvě červené. Jednu ve 33. minutě utržil po druhé žluté kartě hostující Friedl a po konci zápasu ještě domácí brankář Ekrt.

40:00
    Po odpískání konce zápasu se Roman Ekrt (Gardenline Litoměřice) neudržel a slovně napadal rozhodčí, kterým došla trpělivost a udělili brankáři Litoměřic dodatečně červenou kartu.

39:54
    Šance na vstřelení branky už jsou minimální, čas ale ještě stále je. Marek rozehrává ze svého brankoviště.

39:34
    Hosté z Ústí nad Labem odevzdali v rámci fair-play míč soupeři.

39:15
    Dnešní utkání sleduje 65 diváků.

39:00
    Probíhá poslední minuta dnešního zápasu.

38:45
    Přihrávka Grunerta na Volfa byla až příliš naivní. Druhý jmenovaný se sice tělem dotkl míče, ale upravit jeho trajektorii už nedokázal.

37:53
    Žlutou kartu dostává Martin Stach (COMBIX Ústí nad Labem).

37:53
    COMBIX Ústí nad Labem právě vstřelil branku!
    Na pravé straně brankoviště napřáhl ke střele MARTIN STACH, který své zakončení opřel o tělo obránce, od kterého se odrazil míč přímo pod horní tyč domácí svatyně. Do tohoto prostoru už klečící Ekrt nedosáhl. Asistence: Jaroslav Stach.

37:09
    Žlutou kartu dostává Jan Martínek (COMBIX Ústí nad Labem).

37:09
    Gardenline Litoměřice právě vstřelil branku!
    Domácí zahrávali přímý kop blíže, než byla značka pro desetimetrový kop. Ten proměnil TOMÁŠ FITZEL.

36:53
    Čámský se snažil tělem pokrýt míč před Maštalířem, ten se ale k míči přeci jen dostal. I přesto se ještě Čámský dokázal obtočit kolem své osy a odkopnout soupeři míč od nohy na roh.

36:23
    Tentokrát se Paseka objevil při zpracování míče ve vzduchu. Ani tentokrát ale jeho dotek s míčem nebyl pro Ústí prospěšný. Domácí budou zahrávat míč do hry od postranní čáry.

35:47
    Paseka se sice nacházel v brankovišti soupeře zcela osamocen, při zakončení si ale málem ublížil. Podle toho také dopadlo zakončení.

35:00

34:53
    Grunert byl snad jediný, který ve dvouminutovém trestu pro hosty dokázal ohrozit bránu soupeře.

34:40
    Oddechový čas je u konce, hra pokračuje. U míče jsou hráči Litoměřic.

Josef Cestr

Branky: 7. Fitzel (Grunert), 7. Frohna (Fitzel), 26. Fitzel, 32. Chrobák (Frohna), 38. Fitzel – 3. Paseka (Malec), 3. Krok, 9. Martínek, 33. Martínek (Krok), 38. Stach (Stach)

Karty:   11. Ekrt (GRD), 27. Hranička (GRD), 30. Volf (GRD) – 29. Krok (UNL), 29. Friedl (UNL), 38. Martínek (UNL), 38. Stach (UNL)   33. Friedl (UNL)   40. Ekrt (GRD)

Gardenline Litoměřice: Ekrt (Mikoláš) – Grunert, Volf, Hranička, Čámský, Fadler, Trnka, Frohna, Fitzel, Chrobák (C)
    Trenér: Miloš Náprstek

Gold Combix Ústí nad Labem: Marek – Friedl, Krok (C), Martínek, Paseka, Stach, Černohorský, Štorc, Malec, Maštalíř
    Trenér: Lukáš Vobecký

Rozhodčí: Jiří Lasch, Jan Novotný
    Delegát: Roman Švagr