Havířov – Opava 3:2 (1:0 po s.n.) | Mountfield HK – Liberec 2:0 (kon.) | Zlín – Třinec 2:3 (1:2 po s.n.)
Chomutov – Č. Budějovice 3:1 (kon.) | Pardubice – Letňany 4:2 (kon.) | Vítkovice – Vsetín 4:2 (kon.)
HC Plzeň – Kladno 3:2 (2:1 po s.n.) | Slavia – Sparta 4:5 (po pr.) | Jihlava – Havlíčkův Brod 1:6 (kon.)
Mountfield HK
2:0 (2:0, 0:0, 0:0)
Bílí Tygři Liberec
Pátek 27.11.2015, 15:00 • Malá hala FORTUNA arény, Hradec Králové • Extraliga staršího dorostu • 23. kolo

Domácím hokejistům stačila k rozhodnutí jedna jediná minuta v první třetině, během které dali góly Filip Moník s Martinem Hejnou. Jejich obrana ve třetí třetině nepustila aktivnější Liberec do žádné gólové šance, Bílým Tygrům tak končí série šesti vítězství v řadě.

Mountfield díky výhře střídá svého soupeře na druhé příčce skupiny Střed a zase o kousek blíž se posouvá k postupu. Ale ještě není nic rozhodnutého.

To je ode mě pro dnešek vše, děkuji za pozornost a někdy příště se těším zase na počtenou! (17:18:00)

Hradec tak v důležitém zápase vítězí 2:0 a dál pokračuje jeho skvělá bilance. Brankář Tomáš Vomáčka vychytal třetí čisté konto v řadě, neinkasoval už 182 minut a 19 sekund! To je opravdu husarský kousek.

59:21
    Václav Maršík mohl rozhodnout, byl však podražen. Liberec dnes neměl ani jedno vyloučení, a to platí i nadále!

59:06
    Hradec má puk na hokejkách.

58:44
    Vomáčka zastavil nahození a kotouč rovnou rozehrál. To je přehled.

58:26
    No a aktivní hokejisté domácích teď přinutili soupeře k zakázanému uvolnění. Tohle budou mít Tygři hodně složité.

57:56
    Hradec nahodil puk za libereckou branku, už se blíží důležitému vítězství.

57:20
    Dvořák hledal Maršíka, potom otestoval Žajdlíkovu pozornost z velkého úhlu Jakub Moník. Liberecký brankář musel zasáhnout po pořádně dlouhé době!

56:28
    Vratislav Kunst tedy před vlastním gólmanem pořádně zariskoval, ale zvládl to. Všechna čest za takovou odvahu v rozehrávce.

55:58
    Dobrý pokus Michala Juščáka minul vzdálenější hradeckou tyčku, posléze Vomáčka snadno zastavuje hru.

55:34
    A když je puk zašlápnutý u libereckého hrazení, pochopitelně to víc svědčí Mountfieldu.

55:06
    Znovu to samé v podání hradeckých barev, které už jsou kompletní.

54:38
    Domácí vyvezli puk, pak ho vrátili zpátky a znovu vyhodili. Ušetřili tak cennou porci vteřinek.

54:17
    Vomáčka znovu zasahuje, potom tam ještě Jakub Muška vyřizoval Tomáši Nezbedovi, jak se v hradeckém brankovišti (ne)má chovat.

54:09
    Nahození Vítka Turského mělo zajímavé parametry, ale to by ho musel někdo tečovat nebo dorazit. To druhé hradečtí zadáci nedopustili.

53:56
    Domácí hokejisté nedokázali odklidit puk do bezpečí, a tak se dál musí bránit.

53:26
    Hradecká brána je posunutá, rozhodčí museli přerušit hru. Vhazuje se po Vomáčkově levé ruce.