Boston – NY Rangers 4:3 (kon.) | Philadelphia – Nashville 3:2 (po pr.) | Minnesota – Winnipeg 1:3 (kon.)
Anaheim – Chicago 2:3 (po pr.) | Washington – Tampa 4:2 (kon.)
Boston Bruins
4:3 (1:0, 1:2, 2:1)
New York Rangers
Pátek 27.11.2015, 19:20 • TD Garden, Boston • NHL

Z mé strany je to pro tentokrát vše. Srdečně vás však zvu ke sledování mnou komentovaného duelu mezi Philadelphií a Nashvillem, který už nyní probíhá a aktuálně platí stav 1:1. S vámi ostatními se loučím a přeji dobrou noc! (22:08:58)

Zdeno Chára (BOS): 0+0, +0, 0 střel, čas na ledě 22:50

Je dobojováno, parádní duel plný zvratů je za námi! Když se necelých jedenáct minut před koncem prosadil Keith Yandle, čímž poslal hosty do vedení, zdálo se, že si Rangers už náskok pohlídají do konce. Necelé čtyři minuty před koncem však v TD Garden rozpoutal nespoutanou euforii Ryan Spooner a o dvě minuty později dokonal obrat vítěznou brankou David Krejčí!

59:57
    Eriksson od mantinelu míjel prázdnou newyorskou svatyni, ale následná rozehrávka hostů skončila na zakázaném uvolnění. Je rozhodnuto!

59:22
    Alain Vigneault si vybírá oddechový čas, můžeme se těšit na strhující závěrečnou půlminutovku!

58:48
    Lundqvist zůstává na střídačce, Rangers to zkoušejí v šesti!
    David KREJČÍ - 4:3

58:17
    Bruins právě vstřelili branku!
    Tak to je neuvěřitelné, Medvědi se ujímají vedení! Před Lundqvistem vznikl obrovský závar a domácí spalovali jednu šanci za druhou, tu největší měl na holi Loui Eriksson. DAVID KREJČÍ se na to už nemohl dál dívat a tvrdě vypálil od modré, jeho rána skončila až v síti! Bez asistence.

57:03
    TD Garden bouří, domácí hráči jsou na koni a snaží se rozhodnout o svém triumfu ještě v základní hrací době.
    Ryan SPOONER - 3:3

56:14
    Necelé čtyři minuty před koncem máme opět vyrovnáno! V předbrankovém prostoru vznikl po nahození od modré čáry obrovský závar a kotouč se nakonec odrazil na hůl mladého RYANA SPOONERA, jenž se nemýlil! Asistence: Patrice Bergeron, Loui Eriksson.

54:54
    Jesper Fast (NYR) vyfasoval dvě minuty za hákování, Medvědi tak budou mít ideální příležitost na vyrovnání.

53:20
    Brett Connoly vybojoval puk pro Spoonera, ten se ale k průniku do pásma neodvážil, a tak pouze nahodil puk směrem k Lundqvistovi.

52:06
    Keith Yandle oslovil přihrávkou do jízdy Millera, ale ten se do zakončení nedostal.

51:30
    Mats Zuccarello se do zakončení neprokousal, Franku Vatranovi byl poté na druhé straně kluziště odpískán ofsajd.

50:44
    Brett Connoly z mezikruží nepálil přesně, strážce newyorské svatyně se za pukem letící vysoko nad pouze ohlédl.

50:21
    Hra je přerušena, na řadě je další komerční přestávka.
    Keith YANDLE - 2:3

Vojtěch Balon

Branky a nahrávky: 15. Bergeron (Krug), 30. Connoly (Miller, Hayes), 57. Spooner (Bergeron, Eriksson), 59. Krejčí – 23. Lindberg (Miller, Fast), 26. Nash (McDonagh), 50. Yandle (Klein, Hayes)

Boston Bruins: Rask (Gustavsson) – Chára, Trotman, Seidenberg, Miller, Krug, McQuaid – Beleskey, Krejčí, Eriksson – Marchand, Bergeron, Vatrano – Spooner, Kemppainen, Connoly – Rinaldo, Ferraro, J. Hayes.
    New York Rangers: Lundqvist (Raanta) – McDonagh, Girardi, Staal, McIlrath, Yandle, Klein – Nash, Brassard, Zuccarello – Kreider, Stepan, K. Hayes – Miller, Lindberg, Fast – Moore, Stoll, Etem.

Rozhodčí: McCauley, Rooney – MacPherson, Murphy

Diváci: 17565