Boston – NY Rangers 4:3 (kon.) | Philadelphia – Nashville 3:2 (po pr.) | Minnesota – Winnipeg 1:3 (kon.)
Anaheim – Chicago 2:3 (po pr.) | Washington – Tampa 4:2 (kon.)

Radko Gudas (PHI) 0+0, +0, 3 střely, čas na ledě 24:53

S konstatováním, že dnešní utkání ve Wells Fargo Center 19818 diváků se s vámi loučím a přeji dobrou noc! (00:29:29)

No, závěr zápasu byl nakonec pořádně strhující a oku nezaujatého diváka lahodící! Preds vyrovnali dvacet sekund před koncem, když gólem Mikea Fishera poslali zápas do prodloužení. V něm si ale ztracený náskok vzali Letci zpět, v poslední minutě pětiminutového nastavení se přesnou ranou pod břevno prosadil skvěle hrající zelenáč Shayne Gostisbehere!

Shayne GOSTISBEHERE - 3:2

64:08
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto, Letci přeci jen svou přesilovku využili a berou bonusový bod! Voráček zavezl puk do útočného pásma a přenechal ho SHAYNEOVI GOSTISBEHEREMU, jenž si vyměnil puk s Girouxem a vypálil nechytatelně pod břevno! Asistence: Claude Giroux, Jakub Voráček.

63:45
    Dave Hakstol si vybírá oddechový čas, aby dal svým hvězdám v čele s Girouxem a Voráčkem čas na odpočinek.

63:34
    Calle Järnkrok osvobodil Predátory, a hosté tak mohou vystřídat svou unavenou trojici.

63:03
    Girouxův křižný pas našel na pravém kruhu Jakuba Voráčka, ale Pekka Rinne ucpal bližší tyč své svatyně včas.

62:40
    Preds hráli ve čtyřech, domácí si tak zahrají přesilovku! Trest odpyká Cody Hosgson (NSH).

62:30
    Couturier vypíchl puk Forsbergovi, a sám na Rinneho tak ujížděl Matt Read, finský brankář Nashvillu si ale s jeho střelou poradil

61:46
    Jakub Voráček se vrátil po bok Girouxe a hned z toho byla šance Flyers, Rinne však dokázal přerušit hru.

61:12
    Calle Järnkrok pálil vysoko nad a už už to vypadalo, že domácí pojedou ve třech proti jedinému hráči Nashvillu, ale Giroux nebyl dostatečně rychlý.

60:38
    Prodloužení začalo tlakem Preds. Hosté kombinují v útočném pásmu, ale Neuvirth ještě zasahovat nemusel.

60:01

Je to jasné, jdeme do atraktivního prodloužení tří proti třem! Šedesát minut hry o vítězi nerozhodlo, do Wells Fargo se společně vrátíme už za pár okamžiků.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00
    Mike FISHER - 2:2

59:40
    Nashville právě vstřelil branku!
    Predátoři to nakonec dokázali a vypadá to, že půjdeme do prodloužení! Forsbergův pokus sice dokázal Neuvirth ještě vyrazit, ale na hranici jeho brankoviště se nejlépe zorientoval MIKE FISHER a dostrkal kotouč do sítě! Asistence: Filip Forsberg, Roman Josi.

Vojtěch Balon

Branky a nahrávky: 4. Del Zotto (Schenn, Giroux), 45. McDonald (Medveděv, Laughton), 65. Gostisbehere (Giroux, Voráček) – 2. Forsberg (Ribeiro, Neal), 60. Fisher (Forsberg, Josi)

Philadelphia Flyers: Neuvirth (Mason) – Del Zotto, Gudas, Schultz, L. Schenn, Medveděv, Gostisbehere – Raffl, Giroux, B. Schenn – Read, Couturier, Simmonds – VandeVelde, Bellemare, Voráček – Laughton, Cousins, McDonald.
    Nashville Predators: Rinne (Hutton) – Josi, Weber, Jackman, Jones, Ekholm, Ellis – Forsberg, Ribeiro, Neal – Wilson, Fisher, Smith – Bourque, Järnkrok, Hodgson – Nystrom, Sissons, Watson.

Rozhodčí: Charron, Nicholson – Barton, Cormier

Diváci: 19818