Karviná – Hlučín 1:1 (kon.)
MFK Karviná
1:1 (1:1)
FC Hlučín
Pátek 27.11.2015, 13:30 • Stadion Bažantnice (rezervní hřiště), Karviná • Přípravný zápas

Karviná měla od úvodních minut velkou převahu, přesto inkasovala již v osmé minutě jako první, když se prosadil Hudeczek. Domácí ovšem zbraně nesložili a naopak ještě přitáhli šrouby, za což byli po půlhodině hry odměněni vyrovnávacím gólem, o který se postarala zahraniční akvizice Dadeskov. Karviná po přestávce měla místy obrovskou převahu, jenže z ní nedokázala nic vytěžit a přípravný zápas mezi oběma týmy nakonec skončil nerozhodným výsledkem 1:1. (15:12:04)

90+1

90
    Rozeběhla se 90. minuta utkání.

89
    Pokud dnes s něčím nebudou domácí hráči spokojeni, tak je to jednoznačně koncovka. Jedenáct z celkového počtu sedmnácti střel zamířilo mimo.

88
    Urgela to vzal na sebe a dvě minuty před koncem mohl vstřelit rozhodující gól zápasu, jeho následná střela ale zamířila těsně nad!

87
    Hra se odehrává převážně ve středu hrací plochy bez vážnějších šancí na jedné nebo druhé straně.

86
    Karviná má stále převahu, k čemu jí je to ale platné, když nedokáže vstřelit gól.

85
    DRŽENÍ MÍČE

MFK OKD Karviná 59% FC Hlučín 41%

84
    Do konce utkání zbývá něco málo přes šest minut a vypadá to, že se rozhodujícího gólu nedočkáme.

82
    ROHOVÉ KOPY

MFK OKD Karviná 6 FC Hlučín 5

81
    Karviná má tlak, prosadit se ale podruhé v zápase zatím nedokázala.

80
    To se ovšem během předchozích minut a ani teď nepotvrdilo.

79
    FC Hlučín vybojoval svůj pátý rohový kop v dnešním zápase a říká se, že „rohový kop je půlka gólu“.

78
    Hlučín je u míče a může vyrazit směrem vpřed.

77
    Domácí se sice dostali do zakončení, mezi tři tyče ale nezamířilo.

76
    Karviná podnikla nebezpečný útok, po kterém vybojovala v dnešním zápase celkově 10. jubilejní rohový kop.

75
    Do konce zápasu zbývá něco málo přes patnáct minut. Dočkáme se rozhodujícího gólu na jedné nebo druhé straně?

74
    FC Hlučín na opačné straně vybojoval rohový kop, ani jeho silnou stránkou ale dnes nejsou standardní situace.