Bayern – Hertha 2:0 (kon.) | W. Brémy – Hamburg 1:3 (kon.) | Hannover – Ingolstadt 4:0 (kon.)
Hoffenheim – Mönchengladbach 3:3 (kon.) | Mohuč – Frankfurt 2:1 (kon.)
Werder Brémy
1:3 (0:2)
Hamburger SV
Sobota 28.11.2015, 15:30 • Weserstadion, Bremen • Německá Bundesliga • 14. kolo

Já se s vámi loučím a přeji hezký zbytek dne. (17:23:29)

Domácí vlétli do druhého poločasu velmi aktivně a vytvářeli si velké šance. Hamburg byl pod velkým tlakem a kapituloval v 62. minutě, když se trefil Ujah. Brémy se poté hnali za vyrovnáním, jenže pouze o šest minut později se Müller dostla do protiútoku, ve kterém nezaváhal. Werder se i nadále snažil, ale na vyrovnání to již nestačilo.

90+3

90+3
    Snaha domácích je znát. Stále se Brémy snaží vstřelit alespoň rozdílový gól, jenže defenzíva Hamburgu je nepouští dál než do velkého vápna.

90+1
    Nastavují se tři minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Taktické střídání hostujícího týmu. Odstupuje Ilicevič, který odehrál velmi dobré utkaní. Vystřídá jej Arslan.

88
    Prohrávající celek musí riskovat, čehož může soupeř využít v rychlých protiútocích. V jendom z nich Ilicevič zakončoval nepřesně.

87
    Domácím to dnes prostě nejde. Je na nich zcela evidentně vidět snaha, avšak v koncovce to hráčům neklape, a to je základ úspěchu.

86
    Ale český hráč nedokázal dohodit kulatý nesmysl ani k vápnu, a tak z toho nebylo nic zajímavého. Opět se Hamburg ubránil.

85
    Pozorný Cleber zastavil pas soupeře tím, že jej hlavičkou odvrátil za postranní čáru. Gebre Sellassie ho vrátí zpátky.

83
    Je tu další výměna Werderu. Pro dnešek má dohráno Bartels. Nahradí ho Eggestein.

82
    Nevypadá to na nějaký zázrak a převrat, protože Brémy se v závěrečné pasáži trápí a Hamburg odvádí dobrý defenzivní výkon.

81
    Zahraje si Olič, jenž vystřídá právě odstupujícího Müller.

80
    Ačkoliv dokázal Grilllitsch zachytit přihrávku na hranici hřiště. K centru se nepropracoval. Sakai ho doběhl a o kulatý nesmysl připravil.

78
    O chvíli později byl Schipplock faulován v hlavičkovém souboji. Dostal loktem do obličeje, ale měl by být v pořádku.

77
    První střídání na straně domácích. Odstupuje nevýrazný pizarro. Ve zbylé části ho nahradí Öztunali.

76
    Tam fauloval Vestergaard, který nedovoleným způsobem poslal k zemi Iliceviče.

75
    A opět. Nepřesná přihrávka Junuzoviče byla zneškodněna a hosté opět velmi rychle přesunuli hru k protější straně.