Bournemouth – Everton 3:3 (kon.) | Crystal Palace – Newcastle 5:1 (kon.) | Manchester City – Southampton 3:1 (kon.)
Sunderland – Stoke 2:0 (kon.) | Aston Villa – Watford 2:3 (kon.) | Leicester – Manchester Utd. 1:1 (kon.)
AFC Bournemouth
3:3 (0:2)
Everton FC
Sobota 28.11.2015, 16:00 • Vitality Stadium, Bournemouth • Anglická Premier League • 14. kolo

Z tohoto nádherného zápasu to bude všechno, děkuji za pozornost a někdy příště na počtenou! (18:12:56)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 9:6. Střely mimo: 5:1. Rohy: 10:5. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 6:6.

To, co jsme dnes viděli, bylo něco neskutečného. Ale pojďme postupně.

Ve 25. minutě se hostující tým dostal do vedení, když se dokázal prosadit Ramiro Funes Mori. Na rozdíl dvou branek ve 36. minutě navýšil hostující útočník Romelu Lukaku. Bournemouth ve druhé půli hrál výborně a v 80. minutě dokázal krásnou brankou snížit Adam Smith. O sedm minut později rozpoutal vlnu radosti na Vitality Stadium Junior Stanislas, 2:2!

To ovšem ještě nebylo vše. V páté minutě nastavení druhého poločasu dal gól hostující záložník Ross Barkley a zdálo se býti hotovo! Jenomže domácí nic nevzdali a v osmé minutě nastavení dokázal neskutečně na 3:3 srovnat Junior Stanislas!

90+9

90+8
    Žlutou kartu dostává Charlie Daniels (AFC Bournemouth).
    90+8. Junior STANISLAS - 3:3

via GIPHY

90+8
    Bournemouth právě vstřelilo branku!
    Tak pokud předchozí branka byla neuvěřitelná, pro tuto již nemám slov!!!! Famózní závěr utkání! Bournemouth vyrovnává v osmé minutě nastavení druhého poločasu na 3:3! JUNIOR STANISLAS se nyní ve vápně dostal k odraženému balonu a napálil ho za záda bezmocného Tima Howarda! Dámy a pánové, to je reklama na fotbal!!!

90+7
    Střídání v týmu Everton FC: ze hřiště odchází Arouna Koné, přichází Darron Gibson.
    90+5. Ross BARKLEY - 2:3

via GIPHY

90+5
    Everton právě vstřelil branku!
    Tak to je naprosto neuvěřitelné!!!! Everton v poslední minutě dokázal na vyrovnání soupeře zareagovat tím nejlepším způsobem – gólem! ROSS BARKLEY se v pokutovém území v klubku několika těl dostal ke střele z otočky a po zemi prostřelil Ryana Allsopa, neskutečné! S hostujícími hráči na trávníku okamžitě slavili i fanoušci.

90+4
    Ryan Allsop si nyní vyskočil do vzduchu a sebral centr Funese Moriho do náruče, díky čemuž tak zastavil akci Evertonu.

90+4
    Do akce vyrazili i hosté, Lukaku nahrával na Koného, jenž se snažil proninkout do vápna. To se mu ale nepovedlo.

90+3
    Ani tři centry Matta Ritchieho ale nemohly oslavit úspěch, ten poslední do své náruče sebral gólman Howard.

90+3
    Ten ovšem nyní nic nepřinesl, přesto zůstávají domácí u balonu.

90+3
    Tlak Cherries nekončí, následuje další rohový kop!

90+2
    A obrat mohl být dokonán! Charlie Daniels se dostal k hlavičce ve vápně a posadil jí, i když nechtěně, přímo na Murrayho! Od něj se ovšem míč odrazil nad bránu Howarda.

90+2
    Domácí tým nyní vybojoval rohový kop, výbornou práci totiž odvedli King s Murraym.

90+1
    John Stone zvládl dobře obrannou práci a bude z toho jen výkop od Howardovy brány.

90
    Druhý poločas bude ještě nastaven o pět minut, to je dost času na nějaký další gól!

Michal Belšán

Branky: 80. Smith, 87. Stanislas (King), 90+8. Stanislas (Daniels) – 25. Ra. Funes Mori (Barkley), 36. R. Lukaku (Deulofeu), 90+5. Barkley (Coleman)

Karty:   82. Gosling (BTH), 90+8. Daniels (BTH)

AFC Bournemouth: Federici (46. Allsop) – Francis (C), Cook (46. Smith), Distin, Daniels – Ritchie, Gosling, Surman, Stanislas – Arter (76. Murray) – King.
    Náhradníci: Allsop – Smith, MacDonald, Kermorgant, Murray, O'Kane, Cargill.

Everton FC: Howard – Coleman, Ra. Funes Mori, Stones, Galloway – McCarthy (68. Cleverley), Barry (C) – Deulofeu (86. Lennon), Barkley, Koné (90+7. D. Gibson) – R. Lukaku.
    Náhradníci: Robles – D. Gibson, Mirallas, Lennon, Naismith, Cleverley, L. Osman.

Rozhodčí: Friend – McDonough, Hatzidakis

Diváci: 11 228