Genk – Gent 0:1 (kon.) | Charleroi – Lokeren 1:2 (kon.) | Kortrijk – Waasland-Beveren 3:1 (kon.)
Sint-Truiden – Mouscron 0:1 (kon.)
KRC Genk
0:1 (0:1)
KAA Gent
Sobota 28.11.2015, 18:00 • Cristal Arena • Belgická Jupiler Pro League • 17. kolo

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek večera. (19:54:50)

Fauly: 14:15.

Lídr belgické ligy potvrdil formu a vítězí i na stadionu Genku. Tentokrát Gentu stačil jediný zásah, který obstaral již v prvním poločase Miličević, který vypálil ze třiceti metrů k levé tyči a Köteles neměl šanci míč vyrazit. V druhém poločase se domácí výrazně zvedli, ale největší šanci spálil Dewaest a tak všechny body jsou do Gentu.

90+3

90+3
    Asare dostává ještě žlutou kartu za mnoho řečí k rozhodčímu.

90+3
    Buffel poslal nejspíše poslední centr do vápna se kterým si poradil Sels a ještě posílá míč daleko od své branky.

90+2
    Saief zdržel rozehrávku domácích a vidí žlutou kartu.

90+1
    V nastaveném čase se pustil do úniku znovu Kebano. Jeho únik zastavuje rozhodčí a signalizuje ofsajd.

90
    Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Mitrović, přichází Raman.

89
    Další centr do vápna hostů se kterým si poradila obrana. Ndidi poslal centr a Buffel hlavičkoval jen do náruče Selse.

88
    Ve středu pole si Heynen poradil s obránci a výpálil z dvaceti metrů. Jeho pokus jen těsně minul branku.

87
    Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Depoitre, přichází Coulibaly.

86
    Domácí velmi tlačí na obranu hostů. Do vápna lítá jeden centr za druhým. Žádný však není nikterak nebezpečný.

85
    Nepřesná přihrávka Heynena na Pozuela se velmi hodí hostů. Ti se nyní mohou dostat na polovinu hostů zcela zadarmo.

84
    Posledních zhruba deset minut pro domácí, aby vstřelením branky poslali utkání do remízového stavu a bodového zisku.

83
    Také hosté ještě myslí na útok. Neto vyslal do rychlého brejku Depoitra. Ten však o míč rychle přichází.

82
    Skvěle zasáhl na poslední chvíli Asare a nepustil do úniku Pozuela. Následnou střelu z hranice vápna v klidu chytá ro rukavic Sels.

81
    Neuvěřitelná šance. Dewaest se dostal za obranu a měl míč na kopačce. Jeho pokus jde ze tří metrů mimo branku. Tohle může domácí hodně mrzet.

80
    Domácí Pozuelo je hrubě faulován na třiceti metrech od branky. Rozhodčí píská faul a domácí mají skvělou možnost ohrozit branku.