Genk – Gent 0:1 (kon.) | Charleroi – Lokeren 1:2 (kon.) | Kortrijk – Waasland-Beveren 3:1 (kon.)
Sint-Truiden – Mouscron 0:1 (kon.)
KV Kortrijk
3:1 (3:1)
Waasland-Beveren
Sobota 28.11.2015, 20:00Belgická Jupiler Pro League • 17. kolo

Domácí si ve druhém poločase výhru pohlídali. Hosté se sice snažili, ale k pořádné gólové šanci se nedostali, a tak Keet nemusel příliš zasahovat, a když už, tak svůj celek podržel.

Toto je ode mne vše a někdy příště se těším na počtenou. (21:59:59)

90+4

90+3
    Na poslední vteřinky vstupuje na hrací plochu Birger Verstraete, jenž nahrazuje Kristofa D´Haenea.

90+3
    Kortrijk rozehraje rohový kop, ale ještě před ním dojde ke střídání.

90+2
    Kamara našel přihrávkou nabíhajícího Tomislava Kise, jenž ale míč vhodně nezpracoval, takže k ohrožení Gobleta nedošlo.

90+1
    V první minutě nastavení vyprodukovali hosté další lehoučké zakončení, které skoro neohrozilo Keeta.

90
    Začala poslední minuta řádné hrací doby, uvidíme kolik minut hlavní sudí nastaví.

89
    Střelecký pokus Steevena Langila byl tečován a hosté rozehrají další rohový kop.

88
    Tak nakonec těch balónků je několik a všechny se podařilo dostat do Gobletovy brány.

87
    Po hrací ploše poletuje zelený nafukovací balónek, to ale nebrání dalšímu útoku hostujícího Waaslandu.

86
    Žarko Tomašević je dalším napomenutým hráčem v dnešním duelu. Celkově se jedná již o osmý žlutý kartónek, který hlavní sudí vytáhl ze své náprsní kapsičky.

85
    Za aplausu diváku opouští hřiště Stijn De Smet. Místo něho přijde na závěrečné minutky Tomislav Kis.

84
    Valterri Moren si šlapákem vyšlápl na Stijna De Smeta a vidí za od rozhodčího žlutý kartónek.

83
    Další útok hostí zastavuje ofsajdové postavení.

82
    Langil se snažil vymyslet něco, čím by se hosté dostali na dostřel, avšak po centru zleva našel pouze hlavu domácího beka.

81
    Steeven Langil se snažil obejít dvojici protihráčů, což se mu neúplně povedlo, takže Keet opět nemusel předvést žádný zákrok.

80
    Aboubakar Kamara přinesl do hry opět trošku oživení. Svou střelou z pravé strany malého vápna ale vůbec neohrozil hostující brankáře, neboť pokus se domácímu hráči nepovedl.