Ufa – Kubaň Krasnodar 2:2 (kon.) | Samara – Perm 0:0 (kon.) | Groznyj – Zenit 4:1 (kon.)
FC Ufa
2:2 (1:2)
FK Kubaň Krasnodar
Sobota 28.11.2015, 10:30 • Stadion Neftjanik, Ufa. Kapacita: 15,200 diváků. • Ruská Premier Liga • 17. kolo

Skvělé utkání plné zvratů je za námi! Ufa byla po většinu druhé půle naprosto bezzubá a Kubaň v poklidu bránila svůj těsný náskok, ale v závěru si domácí vytvořili obrovský tlak, který přetavili ve vyrovnávací gól Paureviće. Uplynula sotva minuta a Baškorostánci mohli opět prohrávat, ale Jurčenko jim výtečným zákrokem zachránil bod! Z mé strany je to protentokrát vše, příště na počtenou! (12:25:17)

90+3

90+2
    Dámy a pánové, na trávníku se dějí neskutečné věci! Kubaň byla blízko třetímu gólu, ale s pokusem z bezprostřední blízkosti si Jurčenko famózně poradil a následnou dorážku vykopl jeden ze zadáků Ufy z brankové čáry!

90+1
    Nad rámec základní hrací doby sudí Levnikov nastavuje tři minuty!
    90. Ivan PAUREVIĆ - 2:2

via GIPHY

90
    Ufa právě vstřelila branku!
    Neuvěřitelné, domácí v poslední minutě základní hrací doby vyrovnávají! Bělenov vyrazil hlavičkový pokus z levé strany pouze před sebe, kde se nejrychleji zorientoval IVAN PAUREVIĆ a doklepl balon do sítě!

90
    Přetažený centr z pravé strany ještě zachytil Zinčenko a nakonec pro svůj tým vybojoval rohový kop.

89
    Zinčenkův pas si Paurević zpracoval trestuhodně a s blížícím se koncem přišel na útočné polovině o míč.

87
    Centr mířící na kopačku Harise Handžiće postrádal přesnost, Kubaň se znovu bez problémů ubránila. Domácím už času moc nezbývá...

86
    Ufa naposledy střídá, Brazilce Marcinha nahrazuje Galiullin.

85
    Před námi je poslední pětiminutovka základní hrací doby a Baškorostánci budou mít k dispozici autové vhazování poblíž půlící čáry.

84
    Střídající Bezdenežnych na dalekonosný průnikový pas nedosáhl, domácím se už čas začíná povážlivě krátit.

82
    Ignatěvův centr od rohového praporku za moc nestál, k míči se sice ještě dostal Xandão, který se pokoušel vrátit míč do ohně, to se mu však nepodařlo.

81
    Odpracováno má i Frimpong, jehož nahrazuje Igor Bezdenežnych.

80
    Střídání v týmu FK Kubaň Krasnodar: ze hřiště odchází Arsen Chubulov, přichází Sergej Karetnik.

79
    Žlutou kartu dostává Vladislav Ignatěv (FK Kubaň Krasnodar).
    78. Penalta Baldého

via GIPHY

78
    No jo, jenže Ibrahima Baldé míč poslal trestuhodně nad, a tak nás ještě čeká v závěru pořádné drama!

78
    No a pozor, Pavel Alikin fauloval Melgareja ve vápně a Kubaň bude zahrávat penaltu!