CSKA Moskva – Novosibirsk 3:1 (kon.) | Čerepovec – Novokuzněck 1:3 (kon.) | Minsk – Vladivostok 5:3 (kon.)
Jaroslavl – Petrohrad 2:3 (kon.) | N.Novgorod – Chabarovsk 2:1 (1:0 po s.n.) | Soči – Spartak Moskva 2:1 (kon.)
HK Soči
2:1 (1:0, 1:1, 0:0)
Spartak Moskva
Sobota 28.11.2015, 15:00 • Ledový palác Bolšoj • KHL

Tímto se s vámi loučím a u dalších online přenosů opět na počtenou. (17:20:10)

Československá stopa v utkání

Lukáš Radil – 0+0, 3 střely na branku, 16:49 minut na ledě, 4 trestné minuty.

Toto utkání tak končí chudým výsledkem 2:1 lépe pro domácí hokejisty Soči. Ti byli po celý zápas ve vedení a dokázali jej udržet až do konce. Potvrdili tak roli mírného favorita a upevňují si svou pozici na šesté příčce tabulky Západní konference KHL.

59:45
    Do prázdné branky hosté nejspíš inkasovat nebudou, ale zdá se, že o osudu zápasu je i tak rozhodnuto.

59:01
    A Spartak už nemá moc na co čekat, a tak posílá na střídačku svého brankáře. Hosté to zkouší v šesti!

59:01
    Oddechový čas pro hosty.

54:31
    Spartak přežil dvě stěžejní oslabení a může se hnát do útoku. Stále si udržuje drobnou střeleckou převahu, ale ve třetí části stihl vypálit na branku pouze čtyřikrát.

52:27

51:00
    Hosté sice jedno oslabení ubránili, budou si však muset poradit i s tím dalším.

50:27
    Lukáš Radil (SPM) odchází dnes již podruhé na trestnou lavici – hákování.

49:24

47:24
    Andrej Jermakov (SPM) naopak Spartak na dvě minuty oslabí – podražení.

45:11
    Hosté možnost přesilové hry nevyužili, a tak se i nadále musí snažit o srovnání skóre zápasu.

44:20
    Dnešní utkání sleduje 6 035 diváků.

43:45

41:45
    Konstantin Barulin (SOC) inkasuje dvě trestné minuty za podražení.

40:01

Statistiky po druhé třetině

Střely na branku: 25:28
    Vyhraná vhazování: 31:13
    Trestné minuty: 6:8.

David Motloch

Branky a nahrávky: 17. Petersson (Kosticyn), 39. Maxwell (Petersson, Kuzněcov) – 29. Měreškin (Genoway, Glazačev)

HK Soči: Barulin (Šikin) – Kuzněcov, Paigin, Bernatskij, Jalasvaara, Semenov, Mamašev, Malevič – Krikunov, Ignatuškin, Kosticyn – Petersson, Skačkov, Maxwell – Ščastlivij, Warn, Anisin – Kazionov, Jakubov, Ščegolkov
    Spartak Moskva: Engren (Ivannikov) – Jermakov, Genoway, Bělov, Baldajev, Dyblenko, Sorokin, Gilroy – Glazačev, Měreškin, Radil – Bodrov, Potapov, Levitskij – Leščenko, Vasiljev, Šmeljov – Wellman, Voronin, Li, Šafigulin

Rozhodčí: Kadyrov, Ščenjov – Gordenko, Tomilov

Diváci: 6 035