Sudoměřice – Ústí n/L 6:1 (kon.) | Hr. Králové – Most 6:7 (0:1 po s.s.) | Pardubice – Plzeň 2:1 (1:0 po s.s.)
Letohrad – Kovo Praha 3:0 (kon.)
po s.s. (1:0)
HBC Pardubice
2:1 (0:1, 0:0, 1:0)
HBC Plzeň
Sobota 28.11.2015, 14:10CROSSDOCK Extraliga • 14. kolo

Utkání je tak u konce, Pardubice potvrdily, že doma body moc neztrácejí a dnes nad Plzní vítězí v poměru 2:1 po samostatných nájezdech. (16:13:12)

V samostatných stříleních zvítězil tým HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice.
    Autorem vítězné branky je LUKÁŠ VLASÁK, který jako jediný proměnil v dovednostní soutěži.

44:48
    Míček letí ven ze hřiště, Pardubice však útočné pásmo udrží.

44:07
    Po rychlé akce od levého mantinelu se bude vhazovat po levé ruce brankáře Kráčiny.

43:53
    Oddechový čas pro lavičku domácích.

43:53
    Pardubice právě vstřelily branku!
    A je vyrovnáno! Po sledu několika šancí se nakonec prosazuje PAVEL KUBEŠ – 1:1.

42:51
    Ale pozor! Pauer dostává taktéž dvě minuty, a to za napadení. Domácí tak mají dvojnásobnou početní výhodu.

42:21
    Kavalír dostává dvě minuty za vysokou hru, Pardubice tak budou hrát přesilovou hru.

41:12
    Jako třeba nyní, když šla Plzeň do rychlého protiútoku, díky uklouznutí obou hráčů, ale na zakončení nedošlo.

39:58
    V Pardubicích začalo sněžit, což hru bude komplikovat .

Ondřej Novotný

Branky a nahrávky: 44. Kubeš (Filip, Krejčí), rozh. náj. Vlasák – 5. Švarc (Malý)