SK Karviná – Opava 2:3 (kon.) | Jindř. Hradec – Kolín 2:3 (kon.) | Poruba 2011 – Mor. Budějovice 4:6 (kon.)
Frýdek-M. – Val. Meziříčí 3:2 (3:2 po s.n.) | Kopřivnice – Břeclav 3:1 (kon.) | Řisuty – Nymburk 2:5 (kon.)
Havlíčkův Brod – Sokolov 5:1 (kon.) | Písek – Jablonec n/N 2:6 (kon.) | Vsetín – Nový Jičín 3:4 (1:2 po s.n.)
Bílina – Kobra 6:4 (kon.) | Klatovy – Žďár n/S 2:1 (kon.) | Tábor – Děčín 8:2 (kon.)
Trutnov – Vrchlabí 1:3 (kon.) | Pelhřimov – Klášterec nO 4:2 (kon.)
HC Trutnov
1:3 (0:2, 1:1, 0:0)
HC Stadion Vrchlabí
Sobota 28.11.2015, 18:00 • PRO HOCKEY Aréna Trutnov • 2. liga skupina Západ • 18. kolo

Konec zápasu. (20:21:37)

58:24
    Icing domácích.

58:04

56:04
    2min za nedovolené bránění dostává domácí Beneš.

53:58

51:58
    2min za podražení dostává domácí Půlpán A.

49:49
    Nyní se již opět hraje.

49:48
    Hodně dlouho se teď hrát nebude, protože je problém s plexisklem za Jelínkovou brankou.

49:48
    Tvrdou ránu teď do obličeje inkasoval Chytráček, který je nyní v pěči lékaře.

49:40
    Po dlouhé době se domácí dostali k puku, jenže Malý ho ihned od jednoho z obránců poslal do ochranné sítě za Jelínkovou brankou.

46:40

46:15
    Domácí teď zmatkují a hosté se lehce dostávají ke kotouči.

Doufejme, že jsme naše technické problémy vyřešili a nyní se vám znovu pokusíme podávat vše co se děje na ledě PRO HOCEKY Arény.

43:44
    Obrovská šance domácích, po špatné rozehrávce Jelínka se ke kotouči dostal Fedulov, jenže ten prázdnou bránu netrefil.

41:51
    2min za hrubost dostává Lenoch a Půlpán T.

40:45
    2min hákování, hostující Šťastný.

40:01

Kvůli přetížení sítě nám nyní nastávají technické problémy s připojením k internetu, takže vás nyní budeme informovat pouze o důležitých momentech zápasu. Omluvte nás prosím, pokusíme se technické problémy vyřešit co nejrychleji.

Druhá třetina nabídla opět velmi divácky pohledný hokej. V první polovině měl navrch domácí Trutnov. I díky přesilové hře, která se přelila z první třetiny do té druhé. Ovšem využitá nebyla. Před brankou Jelínka to jiskřilo ale několikrát. Nejprve měl šanci domácí Kastner, ale ztroskotal na vyrážečce hostujícího brankáře. Na druhé straně si musel domácí strážce svatyně Čáp poradit s pokusem Maďara. Ve 23. minutě vypálil od modré domácí obránce Peter Beneš a jeho střela skončila za zády Jelínka – 1:2. Domácí se dostali do hry a byli lepším týmem. O pár minut později hrál Trutnov téměř dvouminutovou přesilovou hru 5 na 3. Střely Chaloupky, Beneše a Perutka však v brance neskončili a hostující Jelínek podržel vrchlabský Stadion. V 32. minutě mělo přesilovou hru hostující Vrchlabí. Touto početní výhodou se dostalo zpět do hry. Pokus Šimoníčka vytěsnil Čáp a střela Lenocha skončila v jeho lapačce. Když už se zdálo, že domácí mužstvo vyrovná, udeřili hosté. Nepřehlednou situaci před Čápem vyřešil Martin Filip a zametl kotouč do prázdné branky a využil přesilovou hru – 1:3. Domácí Draci mohli snížit, ale střela Aleše Půlpána skončila pouze na betonech Jelínka.

Ondřej Poul

Matěj Poul

Branky a nahrávky: 23. Beneš (Chytráček) – 9. Maďar (Matějka, Šimoníček), 19. Šimoníček (Klement), 36. Filip (Oppelt)

HC Trutnov: Čáp (Jeschke) – Karlík, Suvorov, Vácha, Kubica, Beneš, Chaloupka – A. Půlpán, Fedulov, Shamolin – T. Půlpán, Kastner, Malý – Perutek, Chytráček, Luštinec – Uchin, Janoušek, Smékal
    HC Stadion Vrchlabí: Jelínek (Abrahám) – Jebavý, Kadavý, Klement, Lenoch, Hejda, deCarvalho, Chleborád – Jirků, Filip, Šťastný – Maďar, Šimoníček, Matějka – Oppelt, Bláha, Urban – Srnský

Rozhodčí: Veinfurter – Špringl, Tasch