Toronto – Washington 2:4 (kon.) | Montreal – New Jersey 2:3 (po pr.) | Tampa – NY Islanders 2:3 (kon.)
Pittsburgh – Edmonton 2:3 (0:2 po s.n.) | St. Louis – Columbus 3:1 (kon.) | Minnesota – Dallas 3:4 (po pr.)
Nashville – Buffalo 1:4 (kon.) | Colorado – Winnipeg 5:3 (kon.) | Arizona – Ottawa 4:3 (kon.)
San Jose – Calgary 5:2 (kon.) | Los Angeles – Chicago 3:2 (po pr.) | Detroit – Florida 1:2 (po pr.)
po s.n. (0:2)
Pittsburgh Penguins
2:3 (0:2, 2:0, 0:0 - 0:0)
Edmonton Oilers
Neděle 29.11.2015, 01:00 • Consol Energy Center, Pittsburgh • NHL

Odemne je to pro dnešek vše, vy co jdete stejně jako já spát přeji dobrou noc a vám co již vstáváte přeji hezkou neděli. (05:12:51)

1. Jordan Eberle (EDM) 0+0
    2. Jevgenij Malkin (PIT) 2+0
    3. Taylor Hall (EDM) 0+1

Československá stopa v utkání:
    Andrej Sekera (EDM) 1+0, 2 střel, čas na ledě 22:15

Je za námi utkání mezi domácím celkem Pittsburgh Penguins a hostujícím Edmonton Oilers. Hosté po osmi minutách hry vedli 2:0, domácím se během 4 minut druhé periody podařilo vyrovnat zásluhou Jevgenije Malkina a vzhledem k tomu, že už jsme další branku neviděli, tak museli rozhodnout nájezdy ve kterých ze za Pittsburgh neprosadil ani Perron a ano Crosby, na druhé straně se prosadil jak Matt Hendricks, tak Jordal Eberle a dali tak Edmontonu bonusový bod.

Matt HENDRICKS - 2:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým Edmonton Oilers.
    Autorem vítězné branky je MATT HENDRICKS.

2. série
    0:2
    Sidney Crosby minul branku Nilssona a Edmonton tak vítězí!