Toronto – Washington 2:4 (kon.) | Montreal – New Jersey 2:3 (po pr.) | Tampa – NY Islanders 2:3 (kon.)
Pittsburgh – Edmonton 2:3 (0:2 po s.n.) | St. Louis – Columbus 3:1 (kon.) | Minnesota – Dallas 3:4 (po pr.)
Nashville – Buffalo 1:4 (kon.) | Colorado – Winnipeg 5:3 (kon.) | Arizona – Ottawa 4:3 (kon.)
San Jose – Calgary 5:2 (kon.) | Los Angeles – Chicago 3:2 (po pr.) | Detroit – Florida 1:2 (po pr.)
St. Louis Blues
3:1 (0:1, 1:0, 2:0)
Columbus Blue Jackets
Neděle 29.11.2015, 02:00 • Scottrade Center, St. Louis • NHL

1. Jake Allen (STL) 23 zák., 1 gól, 95,8%
    2. Vladimir Tarasenko (STL) 1+1
    3. Sergej Bobrovsky (CBJ) 29 zák., 2 góly, 93,5% (04:42:57)
    Radost hokejistů St. Louis Blues, kteří zaslouženě zvítězili.

Columbus Blue Jackets sice hru ve třetí třetině vyrovnal, gól se mu ovšem vstřelit nepodařilo, což ovšem neplatí o domácích hráčích St. Louis Blues. Scottie Upshall napřáhl na vrcholu levého kruhu pro vhazování přes klečícího hráče Columbusu ke střele a stejně jako před ním Vladimir Tarasenko vymetl přesně vzdálenější horní roh brány. Scottie Upshall skóroval v čase 46:02 vítězný gól, na který ještě navázal v poslední minutě střelou do prázdné brány Alexander Steen. Na výhře St. Louis má svůj podíl také brankář Jake Allen, který předvedl 23 zákroků. Konečný výsledek. St. Louis Blues 3 Columbus Blue Jackets 1.

59:50
    Do konce utkání zbývá 10 sekund a Columbus už dnešní porážku ani zázrakem neodvrátí.
    Alexander STEEN - 3:1

59:06
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    ALEXANDER STEEN skóruje do prázdné brány a St. Louis Blues vede necelou minutu před koncem 3:1!! Vladimir Tarasenko vybojoval puk a poté ho posunul na Alexandera Steena, který na pravém křídle nabral rychlost a střelou o pravou tyč vstřelil gól. Asistence: Asistence: Vladimir Tarasenko.

58:51
    Cam Atkinson nahodil puk po mantinelu za bránu.

58:42
    Hráči už jsou připraveni na vhazování po levici Jakea Allena.

58:42
    Hra byla přerušena a Columbus Blue Jackets si vyžádal oddechový čas.

58:40
    Sergej Bobrovsky opustil svou klec a zamířil na střídačku!

58:27
    Paul Stastny z levého křídla napálil puk na bránu a Alexander Steen jeho střelu tečoval vedle pravé tyče.

58:06
    Paul Stastny vyhrál vhazování v obranném pásmu a po mantinelu puk vyhodil do středního pásma.

58:03
    Ryan Johansen vypálil od modré čáry a jeho střela byla sražena do ochranné sítě.

57:45
    Do konce zápasu zbývají necelé tři minuty a Blue Jackets velice rychle utíká čas na vyrovnání.

57:02
    Nick Foligno vypálil na levé straně z ostrého úhlu a Jake Allen potěšil domácí fanoušky dobrým zákrokem.

56:48
    Paul Stastny se ocitl na levé straně v poměrně velké šanci poté, co na modré čáře dokázal vybojovat puk, jeho následnou střelu ale Sergej Bobrovsky vyrazil!

56:41
    Hra se přelévá za strany na stranu a čeká nás zajímavý závěr.

55:28
    Na opačné vzápětí musel zasahovat Sergej Bobrovsky, když dvě střely Blues v rychlém sledu vyrazil betony.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 23. Tarasenko (Shattenkirk, Steen), 47. Upshall (Backes), 60. Steen (Tarasenko) – 15. Jenner (Johansen, Savard)

St. Louis Blues: Allen (Elliott) – Gunnarson, Parayko – Edmundson, Shattenkirk – Bouwmeester, Pietrangelo (A) – Ott, Brodziak, Reaves – Fabbri, Backes (C), Brouwer – Paajarvi, Lehtera, Upshall – Steen (A), Stastny, Tarasenko.
    Columbus Blue Jackets: Bobrovsky (McElhinney) – Connauton, Falk – Murray, Bodnarchuk – Johnson, Savard – Rychel, Wennberg, Hannikainen – Atkinson, Campbell, Calvert – Hartnell, Karlsson, Saad – Jenner (A), Johansen, Foligno (C).

Rozhodčí: Brad Meier, Graham Skilliter – Scott Driscoll, Bryan Pancich