Toronto – Washington 2:4 (kon.) | Montreal – New Jersey 2:3 (po pr.) | Tampa – NY Islanders 2:3 (kon.)
Pittsburgh – Edmonton 2:3 (0:2 po s.n.) | St. Louis – Columbus 3:1 (kon.) | Minnesota – Dallas 3:4 (po pr.)
Nashville – Buffalo 1:4 (kon.) | Colorado – Winnipeg 5:3 (kon.) | Arizona – Ottawa 4:3 (kon.)
San Jose – Calgary 5:2 (kon.) | Los Angeles – Chicago 3:2 (po pr.) | Detroit – Florida 1:2 (po pr.)
Nashville Predators
1:4 (1:0, 0:2, 0:2)
Buffalo Sabres
Neděle 29.11.2015, 02:15 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (05:02:54)

Československá stopa v utkání:
    V utkání žádný český, ani slovenský hokejista nenastoupil.

Trestné minuty: 17:6

Zápas je u konce a Buffalo si odváží oba body za výsledek 1:4. Hosté se ve třetí třetině prosadili hned v první minutě, když se s pomocí domácího brankáře prosadil svou dnešní druhou trefou Sam Reinhart. Poté Buffalo zkušeně drželo náskok a soupeře nepouštělo do souvislejšího tlaku. Definitiva pak přišla v 58. minuté, kdy se při power-play trefil Ryan O'Reilly.

59:36
    Wilsonova střela byla zblokována obráncem, puk je ve středním pásmu.

59:26
    Buffalo vyhodilo přes všechny čáry, ještě jedno zakázané uvolnění a vhazování před Johnsonem.

58:30
    V domácí brance je už zase Saros, o vítězi je rozhodnuto.
    Ryan O'REILLY - 1:4

57:47
    Sabres právě vstřelili branku!
    Teď už ale hosté uspěli a pojistili si svůj náskok. Kane vybojoval puk, u levého mantinelu jej přenechal RYANU O'REILLYMU a ten zamířil přesně do odkryté branky. Asistence: Evander Kane.

57:35
    Kane pospíchal za vyhozeným pukem, u toho byl ale dříve Forsberg a domácí zachránil od pohromy.

57:05
    Buffalo dostalo puk z pásma, jenže je z toho zakázané uvolnění.

56:45
    Domácí odvolali gólmana, je tu dlouhá power-play!

55:51
    Na druhé straně se brejku dostal Kane, ještě přihrával na Reinharta, ten před brankou promáchl.

55:37
    Josi se odhodlal k individuální akci, projel zprava až do pásma a bekhendem se pokusil překvapit Johnsona. Ten vytěsnil do bezpečí.

54:49
    Fisher je na tom podobně, z rohu se dávají góly velice obtížně. Buffalu tato situace vyhovuje, čas rychle ubíhá.

53:59
    Ribeiro nemá komu, domácí se s pukem trápí v rohu kluziště.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 12. Fisher (Neal) – 34. McGinn (O'Reilly, Franson), 37. Reinhart (Moulson, Legwand), 41. Reinhart (McCabe, Kane), 58. O'Reilly (Kane)

Nashville Predators: Saros (Rinne) – Weber (C), Josi, Jones, Jackman, Ellis, Ekholm – Neal, Ribeiro, Forsberg – Smith, Fisher, Wilson – Hodgson, Järnkrok, Arvidsson – Watson, Sissons, Nyström. Trenér: Peter Laviolette.
    Buffalo Sabres: Johnson (Ullmark) – Ristolainen, Gorges, McCabe, Franson, Bogosian, Colaiacovo – Reinhart, O'Reilly, Kane – Gionta (C), Eichel, Moulson – Foligno, Legwand, Deslauriers – Girgensons, Schaller, McGinn. Trenér: Dan Bylsma.

Rozhodčí: Kozari, O'Halloran – Alphonso, Nansen

Diváci: 17 217