Chomutov – Letňany 4:2 (kon.) | Mountfield HK – Vítkovice 2:3 (po pr.) | Sparta – Slavia 2:3 (kon.)
Ústí n/L – HC Litvínov 4:5 (0:1 po s.n.) | Havlíčkův Brod – Žďár n/S 6:1 (kon.) | HC Plzeň – K. Vary 7:3 (kon.)
Havířov – Vsetín 1:3 (kon.)
Mountfield HK
2:3 (1:1, 1:1, 0:0 - 0:1)
HC Vítkovice Ridera
Neděle 29.11.2015, 12:00 • FORTUNA aréna, Hradec Králové • ELIOD extraliga mladšího dorostu • Skupina B

S přáním hezkého zbytku nedělního dne se s Vámi dnes loučím a u dalších onlajnů na počtenou! (14:14:04)

Šedesát minut hry o vítězi dnešního klání nerozhodlo, prodloužení už ano. Necelou půlminutu před koncem nastaveného času rozhodl o bonusovém bodu pro svůj tým Jakub Mrva a Vítkovice tak odjíždějí z Hradce Králové s výhrou 3:2.

64:37
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Třiadvacet sekund před koncem prodloužení střílejí Vítkovice vítězný gól! Krátce po buly se ke kotouči dostal JAKUB MRVA a střelou z levého kruhu překonal domácího gólmana. Asistence: Jakub Vacula.

64:32
    Mrvův pokus z levé strany skryl Dvořák v náručí.

63:45
    Střela Jakuba Kynčla od modré čáry v bráně neskončila.

62:55
    Vojtovič se Šulákem měli možnost rozhodnout utkání, Daniel Dvořák se však vyznamenal dobrými zákroky.

62:13
    Zákrok si připsal i Dobeš, vhazuje se po jeho pravici.

62:06
    Jakub Mrva z předbrankového prostoru přestřelil.

61:34
    Jakub Kylnár z blízkosti nadvakrát nepřekonal Dvořáka!

61:14
    Až teď se kotouč na chvíli podíval na druhou stranu kluziště.

60:44
    Hosté se stále drží v útočném pásmu, zatím však nevystřelili.

60:17
    První zákrok si v prodloužení připisuje Daniel Dvořák.

60:01

Ve třetí dvacetiminutovce jsme byli svědky bojovného hokeje, který však branku nepřinesl a zápas tak bude pokračovat pětiminutovým prodloužením.

60:00

59:00
    Petr Poppel usměrnil nahrávku od Štěpána Pokorného těsně mimo tři tyče.

58:18
    Pokus Dominika Šedivého zastavil první clonící hráč, na druhé straně proti střele vítkovického hráče zasáhl Dvořák.

Klára Petrásková

Branky a nahrávky: 10. Poppel (Morong, Pokorný), 30. Pokorný (Morong) – 9. Konečný (Fridrich, Takáč), 28. Smička (Fridrich), 65. Mrva (Vacula)

Mountfield HK: Dvořák (Ševců) – Krištof, Kynčl, Řehák, Klodner, Kašpar, Naar, Heligr – Vaňát, Šedivý, V. Síla – Poppel, Morong, Pokorný – M. Síla, Růta, Šlaicher – Jakubec, Jušta. Trenér: Karel Soudek.
    HC Vítkovice Ridera: Dobeš (Piták) – Bílý, Vícha, Kuboš, Vacula, Šulák, Bieniek – Takáč, Konečný, Fridrich – Mrva, Kylnár, Smička – Vojtovič, Beránek, Žemba – Vavřík. Trenér: Mojmír Trličík.

Rozhodčí: Barek – Čížek, Urubčík