Brno – Třinec 9:0 (kon.) | Sparta – Hr. Králové 5:0 (kon.) | Ostrava – Slavia 4:0 (kon.)
FC Baník Ostrava
4:0 (3:0)
SK Slavia Praha
Pondělí 30.11.2015, 13:00 • MěS Aréna Vítkovice (UMT) • Juniorská liga • 19. kolo

Hlavní rozhodčí Adámková nenastavuje ani minutu. Taky k tomu nebyl důvod. Baník ve druhém poločase pokračoval ve výborném výkonu. Ve druhé půli dal jen jednu branku. Že byla jen jedna, to může Slavia děkovat svému brankáři. Hrubeš o poločase střídal svého kolegu Přibyla a předvedl výborný výkon.

Baník Ostrava vítězí zaslouženě 4:0, zimu stráví na 2. místě. Z toho sesadil Slavii. Oba realizační týmy se loučí s přáním šťastných vánočních svátků. Já se s Vámi taky loučím a brzy u dalšího přenosu na slyšenou. (15:02:30)

90

90
    Roh sebral Chmiel, navíc byl při zákroku faulován.

89
    Baník se teď musí bránit. Slavie bude zahrávat roh.

86
    Jeden z domácích hráčů si pohrával s obráncem, nakonec úspěšně. Následně jeho první střelu Hrubeš vyráží, podruhé už střílí mimo.

85
    Nyní Baník zahrával roh. Ten se Slavii nepodařilo pořádně ubránit, přesto se zachraňují.

83
    Baník v závěru zápasu převážně u míče. Kontroluje výsledek.

Trenér hostů po několikáté upozorňuje své svěřence, že nesmí propadat.

79
    Hrubeš chytá střelu útočníka z bezprostřední blízkosti.

77
    Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Behan, přichází Holešinský.

76
    Marek Strakoš centruje z pravé strany. Následnou střelu obránce blokuje na roh.

74
    Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Doležal, přichází Ščuka.
    Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Vavrouš, přichází Verner.

72
    Michal Doležal orazítkoval spojnici branky. Po dlouhé době se Slavie podívala do útoku. Díky pochybení obrany se dostal Doležal osamocený ke střele.

70
    Slavii opět zachraňuje Hrubeš, roh pro domácí.

67
    Slávisté už i působí odevzdaným dojmem. Do konce utkání ale zbývá furt přes 20 minut.

65
    Po faulu Valenty Ostrava zahrávala přímí kop. Ten se povedl. Přes zeď padal rychle k levé tyči. Hrubeš skvěle vyráží.

64
    Žlutou kartu dostává Valenta (SK Slavia Praha).

64
    Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Novák, přichází Vejvar.

63
    Z pravé strany přichází do pokutového území Slavie střílená přihrávka. Hrubeš nohou odkopává.