Motor ČB – Prostějov 4:2 (kon.) | Třebíč – Přerov 5:4 (po pr.) | Most – Šumperk 3:2 (kon.)
Jihlava – Ústí n/L 4:1 (kon.) | Slavia – Benátky n/J 3:1 (kon.) | Kadaň – Kladno 3:5 (kon.)
Havířov – Litoměřice 3:4 (kon.)
HC Slavia Praha
3:1 (0:0, 0:1, 3:0)
HC Benátky nad Jizerou
Pondělí 30.11.2015, 18:00Chance liga • 28. kolo

Ode mě je to pro dnešní večer již vše. Přeji Vám příjemný večer a u hokeje opět někdy na počtenou. (20:19:57)

Třetí třetina se odehrávala zcela jednoznačně v režii domácího týmu, který třemi brankami během šesti minut zcela otočil vývoj zápasu a vcelku zaslouženě tak všechny body zůstanou v Edenu.

59:44
    Slavia právě vstřelila branku!
    Je hotovo. K vyhozenému puku se dostal jako první ZDENĚK BAHENSKÝ a do prázdné brány pečetí výhru Slavie. Bez asistence.

59:24
    Knot netrefil přes celé hřiště prázdnou bránu, ale slávisté jsou v plném počtu.

59:17
    Sražený puk je na střídačce Slavie.

59:07
    Kurka pálí od modré hodně nepřesně, kotouč je v ochranné síti a bude se vhazovat ve středním pásmu.

59:03
    Mezi kruhy byl zcela sám Kurka, ale Hylák drží vedení Slavie.

58:41
    Benátky hrají bez brankáře.

Oddechový čas pro Benátky.

58:41
    Další pokus Paločka chytá lapačkou Hylák.

57:23
    Komplikace pro sešívané. Na trestnou lavici míří za nedovolené bránění Vas (SLA)

57:08
    Hylák kryje pokus od mantinelu.

56:34
    Domácí otáčejí zápas! PAVEL KAŠPAŘÍK si před bránou našel nahození Pavlina a pohotově kotouč po zemi uklidil přímo k pravé tyčce. Asistence: Žiga Pavlin, Tomáš Micka.

55:53
    Vas od modré trefil jen brusle clonícího Plodka.

55:19
    Pavlin nepustil Dlouhého do pásma Slavie.

Michal Borovan

Branky a nahrávky: 54. Bahenský (Knot, Čermák), 57. Kašpařík (Pavlin, Micka), 60. Bahenský – 31. Ordoš (Pletka, Kurka)

HC Slavia Praha: Hylák (Král) – Kolařík (C), Růžička – Hraško, Pavlin – Andrlík, Knot – Adam – Bahenský, Mikulík, Hruška – Robinson, Vas, Čermák (A) – Kubica, Kašpařík (A), Micka – Jiránek, Jurík, Šafránek – Nestrašil.
    HC Benátky nad Jizerou: Sejpal (Hosnedl) – Čermák, Kurka – Pabiška (A), Jandejsek – Havlín, Tržický – Pletka, Plodek (C), Ordoš – Paločko, Havlas, Huňa – Špaček, Volf, Dlouhý – Matějček, Kuťák, Hrníčko.

Rozhodčí: Kika – Hanzlík, Polák