Motor ČB – Prostějov 4:2 (kon.) | Třebíč – Přerov 5:4 (po pr.) | Most – Šumperk 3:2 (kon.)
Jihlava – Ústí n/L 4:1 (kon.) | Slavia – Benátky n/J 3:1 (kon.) | Kadaň – Kladno 3:5 (kon.)
Havířov – Litoměřice 3:4 (kon.)
SK Horácká Slavia Třebíč
5:4 (0:2, 4:0, 0:2 - 1:0)
HC ZUBR Přerov
Pondělí 30.11.2015, 17:30 • MANN + HUMMEL ARENA • Chance liga • 28. kolo

Třebíči se podařilo něco, v co domácí fanoušci po dvou brankách Zubrů v poslední třetině přestávali doufat. Po vítězném gólu Jakuba Bartoně v prodloužení přetrhli vítěznou sérii hostů, ale předeším získali cenné body. Hráči HC Zubr Přerov v třetí třetině předvedli hru, která se jim vyplatila i v třetině první. Důrazné dohrávání bralo Horácké Slavii vítr z plachet a ztratila tak během pár minut dvou gólový náskok. Nicméně i domácí ukázali, že jim tento styl hry není cizí a zvládli urvat v prodloužení vítězný gól.
    Děkujeme za pozornost. Přenos končí. Všem fanouškům prvoligového hokeje přejeme hezký adventní večer. (20:16:21)

60:57
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    Třebíč vystupňovala tlak. Po sérii povedených přihrávek se ke střele dostal JAKUB BARTOŇ, který od levého kruhu vymetl Slovákovu síť. Asistence: Bez asistence.

60:43
    Parádní akci předvedl Matěj Pekr. Prokličkoval až do mezikruží, ale jeho střela šla vedle.

60:17

60:01
    Zubři vstoupili do prodloužení v oslabení.

60:01

Protože stav utkání skončil nerozhodně, bude následovat pětiminutové prodloužení.

60:00

59:39
    Nervozita domácích jim neumožňuje založit efektivní akci. Zdá se, že stav utkání zůstane nepozměněn a bude prodloužení.

58:23
    Po vyhraném buly hosté ihned vyrážejí kupředu a snaží se prosadit. V tom jim však brání obránci domácích.

58:18
    Oddechový čas pro domácí.

58:18
    Vyloučen Lukáš Chmelíř (PRE) na dvě minuty – držení protihráče.

57:28
    Teď se strhla před brankou hostů mela! Třebíčtí se snažili propasírovat puk za záda Slováka. Ten zůstal ve skrumáži hráčů ležet na zemi. Rozhodčí hru přerušili, brankář není zraněn.

57:04
    Nahození Přerova likviduje Vejmelka.

56:48
    Ihned po vhazování vystřelil Přibyl na brankáře hostů. Ten byl však v pozoru.

56:46
    Nahození Třebíče na branku likviduje Slovák svou lapačkou.

55:50
    Přerov právě vstřelil branku!
    Přerovu se podařilo srovnat stav. TOMÁŠ SÝKORA dostal z poza brány Třebíče přihrávku od Rostislava Šnajnara a ten rozvlnil síť poloprázdné Vejmelkovi brány. Asistence: Rostislav Šnajnar.

Jan Míšek

Branky a nahrávky: 25. Erat (Bartoň, Pekr), 26. Malena (Dolníček), 28. Dolníček (Erat), 34. Pekr (Bilčík), 61. Bartoň – 7. Dostálek (Grof, Procházka), 15. Sikora (Sťastný, Sýkora), 47. Mrázek (Stoklas), 56. Sýkora (Šnajnar)

SK Horácká Slavia Třebíč: Vejmelka (Šindelář) – Bartoň, Malena "A", Štindl, Niko, Přibyl, Šaur, Bilčík – Švec, Dolníček "C", Erat "A" – Pekr, Zohorna, Kusko – Psota, Miškovský, Šik – Jurča, Pokorný, Čech.
    HC ZUBR Přerov: Klimeš 8 (Slovák) – Grof "A", Chmelíř, Šnajnar, Hořava, Ferenc, Vágner, Novotný, Sedlák – Dostálek, Pšurný, Procházka "A" – Šťastný, Sýkora "C", Sikora – Stoklasa, Král, Mrázek – Blinka, Kovařík, Goiš.

Rozhodčí: Smitka – Špringl ml., Štětina