Barys – Dynamo Moskva 2:1 (2:1 po s.n.) | Omsk – Viťaz 3:1 (kon.) | Jekatěrinburg – HC Slovan 4:3 (kon.)
Chanty-Mansijsk – Záhřeb 4:1 (kon.) | Jokerit – Toljatti 1:3 (kon.)
Avtomobilist Jekatěrinburg
4:3 (2:2, 2:0, 0:1)
HC Slovan Bratislava
Úterý 01.12.2015, 15:00 • KrK Uralec • KHL

Slovan sice ještě vzkřísil ještě své naděje na bodový zisk na začátku třetí třetiny, ale důležitou čtvrtou branku nepřidal. Vše již totiž pochytil v domácí brance Jakub Kovář a Jekatěrinburg si i díky němu připisuje další tři body do tabulky. (17:30:07)

59:45
    Domácí opět vyhazují kotouč do bezpečí a dnešní duel už zvládnou.

59:10
    Miloslav Říha si bere oddechový čas.

59:00
    Hosté to zkoušejí pochopitelně bez brankáře.

58:41
    Slovan se ale nemůže dostat do útočné třetiny.

56:31
    Až nyní se povedlo hráčům Avtomobilistu usadit se v útočné polovině.

56:03
    Sice se hraje v pásmu domácích, ale to Jekatěrinburgu vůbec nevadí.

55:42
    Sersen ale oslabuje svůj tým v závěrečných minutách. Nyní dostává dvě minuty za sekání.

55:00
    Slovanu zbývá na vyrovnání posledních pět minut.

53:55
    Popov hledal svou přihrávkou Garejeva. Puk mu ale poslal na paty a z nadějné akce tak sešlo.

53:14
    Kovář drží Jekatěrinburg svými zákroky zatím od vyrovnání.

52:44
    Icing Avtomobilistu.

51:30
    Slovan ale musí začít opět od své branky.

50:46
    Zakázané uvolnění na straně Jekatěrinburgu.

50:16
    Mihálik neuspěchal svou střelou a počkal si, až si objede obránce. Následně byl ale až moc v ostrém úhlu a Kováře tak svým pokusem nepřekvapil.

Ondřej Jícha

Branky a nahrávky: 3. Golyšev (Torčeňjuk), 15. Torčeňjuk (Simakov), 23. Elo (Simakov), 40. Pankov – 3. Višňovský (Skalický, Lusňák), 9. Francis (Barker, Bartovič), 43. Nagy (višňovský)

Avtomobilist Jekatěrinburg: Kovář (Ustinskij) – Kivistö, Trjamkin, Timašov, Vasilevskij, Žuravljov, Turbin, Antonovskij, Ščemerov – Torčeňjuk, Simakov, Golyšev – Michonv, Koukal, Elo – Popov, Garejev, Pankov – Alexejev, Vemelin, Polozov.
    HC Slovan Bratislava: Garnett (Brust) – Višňovský, Starosta, Barker, Sersen, Valach, Švarný, Mihálik – Jeglic, Ticár, Nagy – Pare, Surový, Bartovič – Viedeňský, Miklík, Kašpar – Skalický, Lusňák, Skokan.

Rozhodčí: Vasiljev, Sergejev – Otmachov, Šichanov

Diváci: 3 390