Hokejová Liga mistrů – čtvrtfinále (kon.)
Hokejová Liga mistrů – čtvrtfinále

Úterý 01.12.2015, 13:00Hokejová Liga mistrů

22:16
    Dnešní všechna utkání jsou u konce, já vám děkuji za sledování a nezbývá mi nic jiného než abych se s vámi rozloučil a popřál klidnou noc. (22:16:56)

22:14
    Tak Lulea v první utkání vítězí 3:2 a do odvetného utkání, které se hraje za týden bude mít lepší výchozí pozici.

22:12
    Fantenberg padl objetavě do střely, ze které si odnesl ošklivou tržnou ránu v oblasti ucha a dvě minuty před koncem odstupuje ze hry a míří na ošetřovnu.

22:09
    Lulea vede 3 minuty před koncem 3:2! Domácí dokázali chybu svého soupeře využít a přidávají třetí přesný zásah!! Jonathan Sigalet poslal přihrávku do mezikruží na Johana Harjua, jehož střelu zpracoval před bránou CHRISTOPHER MASTOMÄKI a bekhendem zasunuje puk za gólmana hostů.

22:06
    Je dobojováno. První čtvrtfinálový duel mezi Davosem a Skelefteou tak končí 1:1. Nyní se série přesune v úterý 8.12.2015 do Švédska, kde se bude muset rozhodnout o tom, kdo postoupí do semifinále.

22:05
    V Davosu se rozeběhla poslední minuta. Za nerozhodného stavu se utkání ukončuje.

21:56
    Davos vede 3 minuty před koncem 2:1! Branka ještě není definitivně uznána. Sudí se radí u kamer. Tak sudí se definitivně rozhodli, že branku neuznají, neboť puk nebyl za brankovou čárou celým objemem. Pokračuje se tak za stavu 1:1.

21:52
    V utkání Davos – Skelleftea nám schází posledních pět minut a stav utkání je stále 1:1.

21:47
    Obě družstva zahájili třetí třetinu velmi aktivně a hned v úvodu si vytvořili šance, ale stav zůstává zatím nezměněn.

21:45
    V utkání Lulea – Frölunda byla zahájena třetí třetina.

21:41
    Davoští hokejisté jsou nyní aktivní a říkají si o druhou branku, ale Svensson jak bylo již zmiňováno chytá dnes fantasticky.

21:32
    V Davosu nám před malou chvilku začala závěrečná dvacetiminutovka.

21:25
    V utkání Luleå – Frölunda nám končí druhá třetina za stavu 2:2.

21:21
    Frölunda ve 38.minutě vyrovnává na 2:2! Joela Lundqvista nahrál podél modré čáry na JACOBA LARSSONA, jenž udělal pár kroků směrem k bráně Lassinanttiho a poté z úrovně levého kruhu vystřelil zápěstím a svým pokusem rozvlnil síť.

21:19
    Luleå jde ve 34.minutě opět do vedení! Po vyhraném buly v útočném pásmu se puk dostal na modrou čáru k Ilari Melartovi, jenž ho přiťuknul Marcusi Oskarssonovi, který poslal střílenou přihrávku směrem na bránu Frölundy a VIKTOR EKARV puk šikovnou tečí nasměroval za záda brankáře Indiánů.

21:14
    Sundström mohl poslat Frölundu v polovině zápasu do vedení, ale před odkrytou branku promáchl a puk mu utekl.

21:09
    Davoští hokejisté měli teď velkou porci štěstí, neboť soupeř si skvělým pohybem říkal o druhou branku, kterou sice vstřelili, ale ta nebyla pro posunutí branky uznána, takže stav po 40.minutách je nerozhodný 1:1.

21:07
    Skellefteå má dvě minuty před koncem druhé třetiny druhou přesilovou hru. Tu první využili.

Jiří Kosejk

Dnešní utkání
    17:30 TPS Turku - Lukko Rauma 3:3 (1:2, 0:1, 2:0)
    Branky: 7. Kallio (Perrin), 58. Perrin (Kallio, Spina), 60. Kallio (Perrin, Pikkarainen) – 10. Nurmi (Lähteenmäki), 14. Lahti (Asplund), 43. Piitulainen

17:30 Espoo Blues - Kärpät Oulu 2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
    Branky: 9. Makkonen (Korhonen, Poukkula), 50. Sailio

19:45 HC Davos - Skellefteå AIK 1:1 (1:0, 0:1, 0:0)
    Branky: 17. Aeschlimann (Wieser D., Setoguchi) – 24. Calof (Broadhurst, Forssell)

20:00 Luleå - Frölunda 3:2 (1:0, 1:2. 1:0)
    Branky: 6. Fabricius (Melart), 34. Ekarv (Oskarsson, Melart), 58. Mastomäki (Harju, Sigalet) – 23. Lundqvist (Rosseli-Olsen, Lasch), 39. Larsson (Lundqvist, Rosseli-Olsen)