Manchester City – Hull City 4:1 (kon.) | Middlesbrough – Everton 0:2 (kon.) | Stoke – Sheffield Wedn. 2:0 (kon.)
Manchester City
4:1 (1:0)
Hull City AFC
Úterý 01.12.2015, 20:45 • Etihad Stadium, Manchester • Anglický Ligový pohár • Čtvrtfinále

Ode mě je to pro dnešek vše. Já se s vámi tímto loučím a přeji vám příjemný zbytek večera. (22:45:06)

Máme dobojováno, Manchester City doma jasně přehrál Hull City 4:1 a zaslouženě postoupil do semifinále! Po prvním poločase jsme se branek dočkali až po 80. minutě. Vše v tento čas načal Kelechi Iheanacho, kterého za dvě minuty následoval Kevin De Bruyne. Tentýž hráč ještě za 5 minut skóroval podruhé a přidal tak čtvrtý gól City. Ve druhé minutě nastavení sice snížil Andrew Robertson, ovšem to na postupu Manchesteru City nic nezměnilo.

90+3
    90+2. Andrew ROBERTSON - 4:1

90+2
    Hull City právě vstřelil branku!
    Hosté se přece jen dočkali čestného zásahu. ANDREW ROBERTSON si na hranici vápna narazil míč s Hernándezem a následně sám proti Caballerovi nezaváhal.

90+1
    Nastavují se 3 minuty.

90
    Domácí kombinují ve středu pole.

89
    Proti Sterlingovi zasáhl ve vápně velice dobře Odubajo a je z toho odkop od brány Hullu.

88
    De Bruyne je při chuti a tentokrát to zkusil z velké dálky, tentokrát ale neměl Jakupovic těžkou práci.
    87. Kevin DE BRUYNE - 4:0

87
    Manchester City právě vstřelil branku!
    Tak to je drtivý závěr Manchesteru City. K míči se postavil KEVIN DE BRUYNE, který krásnou ranou pod břevno nedal šanci ani Jakupovicovi, ani El Mohamadymu, který jistil svého gólmana u pravé tyče.

86
    Na druhé straně zasáhl míč rukou Haydena těsně za šestnáctkou a domácí mají k dispozici přímý kop z velice zajímavé pozice. Míč si staví Kevin de Bruyne.

86
    Hernández si narazil míč s Diamém, ten se ale na hranici velkého vápna neprosadil.

86
    Nyní o něj ale hráči City přece jen přišli a hrát mohou hosté.

85
    Domácí dohrávají dnešní utkání s přehledem a míčem na svých kopačkách.

83
    Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Silva, přichází Demichelis.
    82. Kevin DE BRUYNE - 3:0

82
    Po dlouhém nákopu Caballera se obrovské hrubky dopustil Robertson, jehož malou domů vystihl KEVIN DE BRUYNE, který sám proti Jakupovicovi nezaváhal.

82
    Hosté vybojovali rohový kop, z něj ale zahrozit nedokázali a nakonec se provinili proti pravidlům. Rozehrávat bude Caballero.