Interobal Plzeň – Helas Brno 7:3 (kon.) | Rádio Krokodýl Brno – Kladno 6:2 (kon.) | Chrudim – Vysoké Mýto 3:0 (kon.)
Sparta – Zruč n/S 2:5 (kon.) | Tango Brno – Hradec Králové 3:2 (kon.)
Sparta Praha
2:5 (2:0)
FC Benago Zruč nad Sázavou
Pátek 04.12.2015, 20:001. Futsal liga • 12. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše, budu se těšit u dalšího sportovního přenosu. (21:42:39)

Máme tu konec duelu, ve kterém zaslouženě vítězí favorizovaný FC Benago Zruč nad Sázavou 5-2! Po poločase sice hostující celek prohrával již o dvě branky, povedl se mu ovšem výborný vstup do druhé půle, kdy velice rychle srovnal. Rozhodujícím momentem dnešního utkání byla vlastní branka domácího Vodeckého ve 33. minutě. FC Benago si tak po dnešním vítězství připisuje letošní 10. výhru v sezóně a upevňuje druhou pozici.

40
    Sparta se pokoušela ještě snížit, ale její hráče vychytal Cristiano.

40
    Domácí stále věří, že by mohli s výsledkem něco provést a napadají svého protivníka velice vysoko.

39
    Do konce utkání zbývá 75 vteřin a rozehrávky na vlastní polovině se ujme tým FC Benago.

38
    Jeden z hostujících hráčů měl blízko k tomu, aby obloučkem přes celé hřiště trefil prázdnou bránu domácích.

37
    Troufl bych si tvrdit, že o vítězi dnešního duelu je rozhodnuto. Rodek nahrál před bránu LEONARDO SILVOVI, který i díky svému důrazu vstřelil dnešní pátou branku Zruče nad Sázavou!

37
    Snaha domácího týmu by tu byla, ale jak bylo již zmíněno, hostující celek nyní zkušeně vyčkává.

36
    Je logické, že hosté drží míč na svých kopačkách a do riskantních akcí se tak příliš neženou.

35
    Oddechový čas pro hosty.

35
    A po jedné z brejkových příležitostí hosté navyšují vedení na 4-2! Pokud se nepletu, tak autorem branky byl hráč s číslem 10 – DIEGO FOGACA!

34
    Výsledek v současné chvíli napomáhá Zruči nad Sázavou, kteří nemusí tak pospíchat do útoku. Z toho nyní pramení brejky hostů.

33
    Ve 33. minutě si hráč Sparty Vodecký v nejméně vhodnou chvíli srazil míč do brány! Hostující tým tak poprvé v duelu vede! 2-3!

33
    Do postupného útoku se zapojil i hostující brankář.

32
    Diváci v hledišti se dožadují faulu na domácího hráče.

31
    Na hřišti se toho kromě současného faulu na hostujícího brankáře příliš neodehrává.

29
    Domácí Sop při průniků trefil tyč!

29
    Aktivnější jsou nyní hosté, na které je páchána i velká řada faulů.

Radek Štohl

Branky: 6. Hanzlík (Jošt), 15. Sláma (10 m kop) – 21. Marcelo (Galvao), 22. Simitči (pen.), 33. Vodecký (vla.), 35. Fogaca, 37. Silva (Rodek)

Karty:   22. Vodecký (SPA) – 28. Gabčo (ZNS)

Sparta Praha: Vozár – Frič, Vodecký, Křemen, Sop, Holeček, Rott, Jošt, Sláma
    FC Benago Zruč nad Sázavou: Cristiano – Simitči, Brahimi, Fogaca, Andre Galvao, Marcelo, Gabčo, Rodek