Vítkovice – Mladá Boleslav 4:1 (kon.) | Litvínov – Třinec 2:1 (kon.) | K. Vary – Zlín 1:2 (0:2 po s.n.)
Mountfield HK – Plzeň 1:3 (kon.) | Liberec – Chomutov 7:1 (kon.) | Olomouc – Pardubice 4:3 (po pr.)
Kometa Brno – Sparta 2:4 (kon.)
po s.n. (0:2)
HC Energie Karlovy Vary
1:2 (0:1, 1:0, 0:0 - 0:0)
Berani Zlín
Pátek 08.01.2016, 18:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Tipsport extraliga • 34. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše. Přeji Vám příjemný zbytek večera a u dalších on-line přenosů zase někdy napočtenou. (20:33:05)

Diváci v KV Areně nakonec viděli po dvou celkem pestrých a záživných třetinách velmi unavený konec utkání. Jak třetí třetina, tak prodloužení se totiž pouze spíše jen dohrávaly a o druhém bodu nakonec rozhodli až samostatné nájezdy, ve kterých domácí střelci vyhořeli a Holík s Bukartsem zajistili svému týmu výhru.

Petr HOLÍK - 1:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým PSG Zlín.

Je konec, oproti neúspěšnému Rachůnkovi a Bartekovi oba zlínští protihráči své nájezdy proměnili a velmi rychle tak rozhodli o svém druhém bodu.

Samostatné nájezdy začínají.

Prodloužení bylo po všech stranách naprosto zbytečné. Oba týmy pouze čekaly na jeho konec a na rozhodující penaltový rozstřel, který začne za malou chvíli.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:22
    Energetici mají puk za svou brankou a nikam nespěchají.

64:03
    Domácí jen vyhazují puk na druhou stranu a odchází střídat.

63:15
    Oba týmy už pouze čekají na nájezdy. U obou z nich totiž výrazně chybí pohyb na to, aby se dočkal jeden z nich branky.

62:34
    Okálovu střelu vyrazil nyní vyrážečkou Závorka.

62:00
    Domácí už hrají v plném počtu a snaží se obrat Zlín o puk a založit rychlý protiútok.

61:23
    Nyní měl velkou šanci Čachotský, ale jeho tvrdá střela z mezikruží Závorku nepřekonala.

Daniel Kot

Branky a nahrávky: 33. Bartek (Rohan, Kůs) – 1. Říčka (Bukarts), rozh. náj. Holík

0:2   Bartek (KVA)

HC Energie Karlovy Vary: Závorka (Habal) – Bičánek, Dvořák, Sičák, Redlihs, Gulaši, Benák, Tomeček J. – Rachůnek, Marosz, Svoboda – Huna, Kůs, Bartek – Vachovec, Bulík, Tomeček V. – Rohan, Osmík, Gorčík. Trenér: Peter Oremus
    Berani Zlín: Kašík (Štůrala) – Kotvan, Marušák, Matějíček, Žižka, Urbanec, Řezníček – Bukarts, Holík, Říčka – Ondráček, Maruna, Kubiš – Okál, Vlach, Veselý – Čachotský, Cibák, Sýkora. Trenér: Rostislav Vlach

Rozhodčí: Horák, Šír – Pešek, Jelínek