SK Slavia Praha
5:6 (3:2)
FC Benago Zruč nad Sázavou
Neděle 10.01.2016, 19:301. Futsal liga • 14. kolo

Obrovská radost na straně hostů, kteří dokázali strhnout vedení zpět na svojí stranu se závěrečným hvizdem. Tři body tak dnes po skvělém zápase putují do Benaga, naopak domácí hráči jsou pochopitelně hodně zklamaní, výkon však předvedli taktéž velice kvalitní. (21:24:34)

40
    Zruč nad Sázavou právě vstřelila branku!
    To je skutečně neuvěřitelné, hosté se ještě vydali rychle do útoku, kde završuje skoro se závěrečnou sirénou hattrick MICHAL BELEJ, který tak podtrhuje skvělý start v novém dresu a navíc střílí vítěznou branku. Na lavičce Zruče vypukla veliká euforie – 5:6!

40
    Slavia právě vstřelila branku!
    Veliká radost na straně domácích! Pouhých čtrnáct vteřin před závěrečnou sirénou přichází totiž vyrovnávají branka Slavie, kterou vsítil po rychlém protiútoku ve skluzu JAN LIŠTVÁN – 5:5!

39
    Hosté se dostávají dvaasedmdesát vteřin před závěrečným hvizdem do jednobrankového vedení, skóroval GALVAO – 4:5.

34
    Žlutou kartu dostává Marcelo (FC Benago Zruč nad Sázavou).

31
    Napínavý duel pokračuje vyrovnávající brankou hostujícího Benaga, která přichází devět minut před koncem zápasu. Prosazuje se znovu MARCELO – 4:4.

26
    Jenomže domácí hráči si své vedení berou po čtyřech minutách zpět na svojí stranu. Vedoucí branku navíc vsítil brankář ONDŘEJ VAHALA – 4.3.

22
    A je vyrovnáno! Třetí branku Benaga vsítil MARCELO, který tak upravuje na průběžných 3:3.

21

První poločase je u konce, Benago sice dokázalo rychle jít do vedení, domácí hráči a v průběhu půle utkání otočili ve svůj prospěch a do dalšího pokračování budou vstupovat ve vedení 3:2.

20

20
    Hostující hráči v samotném závěru prvního poločasu snižují zpět na rozdíl jedné branky, prosadil se totiž znovu MICHAL BELEJ, který tak ukazuje, že je pro Benago velikou posilou.

17
    Pražané prožívají velice povedenou minutu! Po chvilce totiž přišla další akce Slavie, kterou vedl a zakončil JIŘÍ NOVOTNÝ. Ten tak zaznamenává svojí dnešní druhou trefu a domácí vedou už 3:1.

17
    Kapitán domácích MICHAL SALÁK posílá svůj tým poprvé v dnešním zápase do vedení, a to konkrétně 2:1.

7
    JIŘÍ NOVOTNÝ proměňuje desetimetrový kop a máme tak znovu srovnáno – 1:1.

7
    Žlutou kartu dostává Cristiano (FC Benago Zruč nad Sázavou).

2
    To je pane start v novém dresu! Brahimi po rychlé souhře hostů nahrál k levé tyči, kde stál MICHAL BELEJ, který se tak prosazuje do prázdné branky, ale hlavně necelé dvě minuty v prvním utkání po přestupu do do nového týmu – 0:1.

1

Ondřej Novotný

Branky: 7. Novotný, 17. Salák (Vahala), 17. Novotný, 26. Vahala (Míča), 40. Lištván (Salák) – 2. Belej (Brahimi), 20. Belej (Galvao), 22. Marcelo (Brahimi), 31. Marcelo (Galvao), 39. Galvao (Belej), 40. Belej (Andre)

Karty:   7. Cristiano (ZNS), 34. Marcelo (ZNS)

SK Slavia Praha: Vahala (Bartůněk) – Žampa, Novotný, Salák (c), Borkovec, Lištván, Homola, Míča, Matějka, Vejvoda, Káš.
    FC Benago Zruč nad Sázavou: Cristiano (Bezstarosti, Pytloun) – Rodek, Brahimi, Marcelo (c), Diego, Galvao, Dvořák, Belej, Hochman.

Rozhodčí: Řeháček – Čurda.